Gimtadienio proga – sveikinimai Tauragės garbės piliečiui

Dalintis:

Kovo 24 dieną Tauragės rajono garbės pilietis, buvęs ilgametis mėgėjų teatro aktorius,   automobilių sporto čempionas Pranas Dirginčius pasitiko 79-ąjį gimtadienį. Šia ir artėjančios Tarptautinės teatro dienos proga solenizantą pasveikino šeimos nariai, Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys, režisierius Sigitas Kancevyčius ir aktorius Vigantas Užmiškis.

Solenizantui daug gerų emocijų sukėlė 2008 metais pastatyto spektaklio „Susitikimas su angelu“ (dramaturgas A.Vampilovas, režisierius S.Kancevyčius) ištraukos vaizdo medžiagos peržiūra. Pranas Dirginčius su didele pagarba prisiminė buvusį Tauragės liaudies teatro režisierių, tikrą Lietuvos mėgėjiškojo teatro legendą, šviesaus atminimo Antaną Naraškevičių.

Pranas Dirginčius ne tik daug metų vaidino Tauragės liaudies teatre, vedė įvairius kultūrinius renginius, vaikučius džiugino įkūnydamas Kalėdų senelį, bet ir Tauragės vardą garsino automobilių sporte. Jam teko paragauti ir politiko duonos – 2007 metais buvo išrinktas Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariu. 2012 metais P.Dirginčiui už aktyvią kultūrinę ir visuomeninę veiklą  suteiktas Tauragės rajono garbės piliečio vardas.

Sveikintojai solenizantui linkėjo sveikatos ir pažadėjo kitąmet vėl atvykti pasveikinti garbingo jubiliejaus proga. Prie sveikinimų prisideda ir „Tauragės kurjerio“ redakcija.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą