fbpx

Jaunoji dainininkė Kamilė svajoja dainuoti su Christina Aguilera

Dalintis:

Svajonės žmogų kelia iki neaprėpiamų aukštumų, tarsi atplėšia nuo kasdienybės ir leidžia kilti ten, kur, regis, siekiamybę ranka gali paliesti. Taip, ko gero, jaučiasi ir jaunoji batakiškė keturiolikmetė Kamilė Smaidžiūnaitė, svajojanti apie dainininkės karjerą, savo balsu žavinti jau ne tik tauragiškius ir kantriai siekianti savo svajonės įgyvendinimo.

Su Kamile susitikome gražioje Batakių miestelio šventėje – per Šv. Onos atlaidus. Tąkart kartu su bendruomene mergina koncertiniu numeriu sveikino į atlaidus atvykusį garbingą svečią apaštališkąjį nuncijų Lietuvoje ir Baltijos šalyse JE Arkivyskupą Pedro Lopez Quintana.

Nors sveikintojai labai jaudinosi, bendruomenės saviveiklininkų ir solistų Kamilės bei Redmino Šegždos atliekama daina taip suskambėjo, kad besiklausantiesiems oda šiurpuliukai bėgo.

– Gražu, – šnibždėjosi už nugaros stovėję šventės dalyviai.Muzikos mokyklos nelankiusi Kamilė, kaip pasakojo prisėdus pokalbio parkelyje šalia miestelio bažnyčios, scenoje – nuo ketverių.– Visuose bendruomenės renginiuose dalyvauju. Be manęs koncertai sunkiai apsieina. Ir ne tik dainuoju, dažnai ir įvairių susiėmimų vedėja tenka būti. Tad scenoje jaučiuosi kaip namuose, – šypsodamasi pasakojo Kamilė.

Vokalo mokytojo Kamilė neturi, porą metų dainavimo užsiėmimus lankė Tauragės moksleivių kūrybos centre. O dainavimo pradžiamokslio Kamilę pamokė mama – muzikos mokytoja.

– Esu savarankiška – patinka dirbti vienai, ir kūrinius renkuosi pati, – prisipažino jaunoji dainininkė, tik šiemet pradėjusi pasirodymus už gimtojo miestelio ribų.

O pasigirti jau yra kuo. Aštuntajame tarptautiniame vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkurse „Lakštingalų slėnis“, šiemet vykusiame Tauragėje ir sulaukusiame per 70 solistų, Kamilė savo amžiaus kategorijoje laimėjo pirmąją vietą. Tarptautiniame „Muzikos talentų lygos“ konkurso atrankos etape Kaune batakiškė laimėjo Grand prizą. To paties konkurso etape Vilniuje pasaulinių hitų kategorijoje Kamilei skirta pirmoji vieta.

– Gavau ir specialųjį prizą – jau sukurtas vaizdo klipas, – pasidžiaugė mergina.

Sudalyvavusi šio konkurso pasirodyme Ispanijoje birželį Kamilė vėl džiaugėsi laimėta pirmąja vieta.Pernai, prisiminė Kamilė, ji dalyvavo ir garsiojoje „Dainų dainelėje“ – duetas, kuriame dainavo batakiškė, nukeliavo iki televizijos turo, nors į finalinį koncertą ir nepateko.

Kamilė ne tik dainuoja, bet ir kuria – ir dainų žodžius, ir melodijas.

– Pirmiausiai gimsta melodija. O kurti įkvepia nuotykiai, potyriai, gražios emocijos, – paklausta apie kūrybinį procesą prakalbo Kamilė.

– Pirmąją dainą, skirtą Kalėdoms, sukūriau prieš porą metų. Gaila, kad neišsaugojau. Teks pabandyti prisiminti. Savamokslė sau pritaria gitara, pianinu.– Tiek ten aš groju, mėgėjiškai. Reikės padirbėti su natomis, nes įstojau į Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją, į džiazinį dainavimą. Ten gi visi su muzikiniu išsilavinimu susirenka, – nuo rudens besikeisiančio gyvenimo niuansus atskleidė Kamilė.

Paklausta apie mėgstamiausius dainininkus, batakiškė ilgai nedvejodama pamini amerikiečių dainininkę Christina Aguilera, kurios dainas Kamilė jau nuo dešimties dainuoja.Tad, ko gero, ir nekeista, kad savo ateitį batakiškė sieja su svajone įstoti į universitetą JAV.

– Dabar svajoju baigti konservatoriją, įstoti į universitetą Amerikoje. Ateityje gal pati dainuosiu, gal dainas kursiu… Svajoju su labais žymiais atlikėjais vienoje scenoje sudainuoti, gal net su   Christina Aguilera, – svajingai į žydrą ir saulėtą dangų žiūrėdama kalbėjo Kamilė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą