Lina Kraftė į Tauragę parvežė dar du apdovanojimus

Dalintis:

Savaitgalį tauragiškei Linai Kraftei sėkmė šypsojosi fitneso čempionate Latvijoje – sportininkė apdovanota sidabro medaliu. Ne pirmus metus su ekipažu „Spanguolės“ Lina užima pirmąsias vietas „Damų ralyje“ – šiemet šis ekipažas ir vėl triumfavo, laimėjęs net tris aukščiausias vietas.

Birželio 6-ąją Lina Kraftė dalyvavo tarptautiniame bikinio čempionate Latvijoje, kur dviejose ūgio kategorijose – iki 166 cm ir nuo 166 cm varžėsi 20 merginų. Lina susirungė aukštesniųjų kategorijoje su 11 moterų iš 7 šalių: Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos.

– Teisėjai vertino visumą, net bikiniai turėjo atitikti specialius reikalavimus, bateliai būti su tam tikro aukščio kulniukais: pasirodymą, kūno proporcingumą, pozavimą scenoje, grimą, makiažą ir bendrą scenos įvaizdį, – pasakojo Lina. – Pirmą kartą fitneso varžybose dalyvavau prieš šešerius metus, kai sūneliui buvo vos 10 mėnesių. Tai buvo mano pirmas prisvilęs blynas, nes nežinojau, kas tai per varžybos, kaip viskas vyksta ir kokie reikalavimai. Šį kartą, kadangi kojas buvau apšilusi anksčiau, buvo šiek tiek paprasčiau, smagiau ir jaukiau.

Kadangi tauragiškė mėgsta sportuoti, dalyvauja automobilių sporto renginiuose, jai patinka aktyvus gyvenimo būdas, todėl jai ir kilo mintis apie lengvojo kultūrizmo varžybas. Lina teigia, kad jai labai patiko patirtas jausmas ant scenos prieš kelerius metus, todėl pasižadėjo dar kartą sudalyvauti fitneso varžybose. Svajonę, puoselėtą trijų nėštumų laikotarpiu (Lina augina tris sūnus), pavyko įgyvendinti šiemet – kūno linijų čempionate Latvijoje laimėjo sidabro medalį.

Čempionatui kaimyninėje šalyje L.Kraftė ruošėsi 8 mėnesius. Varžybos iš gegužės dėl karantino buvo nukeltos į birželį, todėl sujaukė moters planus – svarstė, ar neatsisakyti šio sumanymo, nes birželį turėjo dalyvauti automobilių sporto renginiuose.

– Paskutinėmis savaitėmis sudėliojusi visas dienas pamačiau, kad vis dėlto visur suspėsiu. Todėl šeštadienį, pasibaigus „Žemaitijos raliui“, jau skubėjau į Rygą, o sekmadienį kilau į fitneso sceną, – kalbėjo sportininkė.

Pasak L.Kraftės, palaikyti dailias kūno linijas nesudėtinga, nors po fitneso varžybų ir reikia grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Paauginusi raumenukus, kaip ji sako, dailiųjų kūno linijų konkurse ji ketina dalyvauti rudenį, tikisi, kad karantino ribojimai tuomet dar atlaisvės ir nuvykti į kitas šalis bus paprasčiau.

– Dailias kūno formas palaikyti visai nesunku, galima ir pasmaližiauti, tik padarius saldžią nuodėmę reikia grįžti į režimą, sportuoti, tvarkingai maitintis. Varžybinio kūno ilgai neišlaikysi, nes jis yra su minimaliu riebalų ir vandens kiekiu, tai yra, kaip mes vadiname, ne gyvenimiškas kūnas, su juo po varžybų reikia atsisveikinti, – apie fitneso užkulisius pasakojo aktyvi moteris. – Šis bikinio sezonas buvo labai smagus, Lietuvos čempionate iškovota 4-oji vieta, su Lietuvos rinktine Europos čempionate prizų neiškovojau, bet vien ten patekti man buvo didžiulė garbė. Sezoną vainikavo Latvija. Esu įkvėpta ir noriu judėti pirmyn ir tobulėti.

Šeštadienį puikiai sekėsi ir „Spanguolių“ ekipažui, kuriuo važiuoja Lina Kraftė su drauge Greta Vėsaite. Jos raudonu „Mini Cooper“ „Damų Rally Žemaitija“ I etape pelnė 3 pirmąsias vietas ne tik bendroje įskaitoje, bet ir pramoginėse bei slalomo rungtyse.

Asmeninio albumo nuotrauka

– Rungtynėse triumfavo „Spanguolių“ ekipažas. Mes, spanguolytės, į moterų ralį šiemet važiavome kaip niekad ramios, be jokių lūkesčių ir didelių tikslų, norėdamos tik gerai praleisti laiką, nes mūsų ekipažas pagausėjęs – mano geriausia draugė Greta laukiasi, jau septintas mėnuo. Užduotys buvo komandinės ir asmeninės, – pasakojo Lina. – Taurių parsivežėme visą kraitį, buvo atskiri apdovanojimai už slalomo, bendro pobūdžio pramogines rungtis ir bendra įskaita. Visur laimėjome pirmąsias vietas. Tai buvo labai netikėta.

Jau rytoj ekipažas dalyvaus „Moterų ralyje“ Vilniuje, kuriame susigrums apie 300 dalyvių.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą