Liudas Mikalauskas antrąkart tapo tėčiu

Dalintis:

Kraštietis operos solistas Liudas Mikalauskas, be Tauragės vokalinės muzikos festivalio organizacinių darbų, turi ir kitokių rūpesčių. Ir labai džiugių: šiandien jam gimė antras vaikas – sūnus.

Priimdamas nuoširdžius „Tauragės kurjerio“ sveikinimus, Liudas dėkojo ir sakė, kad sūnus gimė 12.51 val., naujagimio svoris – 3660 g. Tėvai jį pavadino Jonu.

– Sūnus gimė sveikas, žmona irgi jaučiasi gerai, nors gimdymas ir išvargino – jis truko gana ilgai. Sigita jau vakar pasijuto blogai, atvažiavom į Kauno klinikas, šiandien jai atliktas Cezario pjūvis. Mūsų Gintarė irgi gimė po Cezario pjūvio.

Pasak L.Mikalausko, visa šeima jaučiasi labai pavargę – Gintarytė irgi su mama ir tėčiu visą laiką buvo ligoninėje.

– Tačiau tos akimirkos, kai pirmą kartą paimi ant rankų tą brangų lauknešėlį – savo sūnų, su niekuo nesulyginamos, – jaudindamasis kalbėjo dainininkas.

Dukra porai gimė 2014-ųjų birželį.

L.Mikalauskas ir S.Vėželytė susituokė 2011-aisiais daugiau nei po trejų metų draugystės. Vestuvių ceremonija buvo surengta Paberžės Švenčiausiosios mergelės Marijos apsilankymo bažnyčioje.

L.Mikalauskas – vienas žymiausių lietuvių jaunosios kartos bosų, savo išskirtiniu balso tembru ir artistiškumu pelnęs didžiulę publikos meilę. Nuo 2011 m. VšĮ „Liudo Mikalausko koncertai“  pradėjo organizuoti Tauragės vokalinės muzikos festivalį.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą