Operos solistas Liudas Mikalauskas jau sūpuoja pirmagimę

Dalintis:

Dainininkas Liudas Mikalauskas tapo tėvu – jo žmona Sigutė praėjusį šeštadienį, birželio 7-ąją, pagimdė dukrą. Didelė ir sveika mergaitė pavadinta gražiu lietuvišku Gintarės vardu.

„Tauragės kurjerio“ pakalbintas dainininkas neslėpė, kad dukters gimimas – vienas džiaugsmingiausių jo gyvenimo momentų.

– Dukrytė gimė sverdama 4,45 kg, jos ūgis – 55 cm. Ji nepaprastai graži. Tai pats nuostabiausias kūdikis pasaulyje! – didžiuodamasis pasakojo jaunasis tėvelis.

Pasak jo, Sigutės gimdymas buvo sunkus, tęsėsi net 22 valandas ir baigėsi Cezario pjūviu. Lemtingą momentą Liudas buvo šalia žmonos.

– Perteikti tas emocijas, kurias tuo metu išgyvenau, neįmanoma, – entuziastingai kalbėjo jis. – Mačiau, kaip ką tik pasaulį išvydęs kūdikis buvo uždėtas Sigutei ant krūtinės. Jausmas – neapsakomas. Tiesiog atsisėdau kamputyje ir paplūdau džiaugsmo ašaromis. Anksčiau nesupratau, ką tai reiškia būti tėvu. O ir vaikus, galiu prisipažinti, nelabai mėgau – mano balsas griausmingas, tad jo vaikai neretai išsigąsta ir ima verkti. Tačiau pirmą kartą išvydęs savo dukrą supratau, kas tai yra tėvystė: iškart pajutau, kad mylėsiu ją visą gyvenimą, ja rūpinsiuosi ir būsiu už ją atsakingas.

Dainininkas pasakojo, kad dabar, kai pats tapo tėvu, kur kas jautriau reaguoja į kitus vaikus ir istorijas apie juos.

– Prieš kelias dienas teko dainuoti Kaune, buvusių tremtinių susibūrime. Kai jie ėmė pasakoti tragiškas istorijas apie tai, kaip į Sibirą gyvuliniais vagonais vežamos moterys gimdydavo, o jų kūdikiai buvo pasmerkti mirčiai, negalėjau sulaikyti ašarų, – susijaudinęs pasakojo garsusis tauragiškis.

Beje, tą pačią dieną, kai gimė dukrelė, Liudui irgi teko atsidurti ant operacinio stalo – jam operavo apendicitą.

Tauragėje savo muzikinį kelią pradėjęs dainininkas šiuo metu yra Lietuvos muzikų sąjungos narys, Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas bei daugelio tarptautinių konkursų laureatas, televizijos projektų dalyvis ir nugalėtojas. Net ir pasiekęs karjeros aukštumų jis nepamiršta gimtojo miesto, neretai dalyvauja įvairiuose renginiuose, organizuoja tradiciniais tampantį „Tauragės vokalinės muzikos festivalį“. Tai vienas įžymiausių lietuvių jaunosios kartos bosų, savo išskirtiniu balso tembru ir artistiškumu pelnęs didžiulę publikos meilę.

Žymos:
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą