Kalėdinių eglučių alėjos tradicija bus tęsiama

Dalintis:

Artėjantis kalėdinis laikotarpis tauragiškius ir vėl nudžiugins kalėdinių eglučių alėja Bažnyčių gatvėje. Tauragės kultūros centro vadovas Virginijus Bartušis žada tęsti ir sekmadieninių koncertų ciklą.

„Ir šiemet puošime, dabinsime žaliaskares ir kartu įžiebsime bendrystės šviesą!“ – rašoma Tauragės kultūros centro feisbuko paskyroje.

Tauragės kultūros centro vadovas Virginijus Bartušis „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad žaliaskarių jau ieškoma, o jos bus rikiuojamos tradiciškai – nuo vienos bažnyčios iki kitos.

– Bus 70 eglučių, kaip ir pernai. Pamenu, buvo daugiau norinčiųjų puošti, nei pačių eglučių. Kai kurios įmonės ir įstaigos susijungė, puošė eglutes kartu. Talpinti daugiau eglučių neplanuojame, –teigė V.Bartušis.

Kol kas registracija eglučių puošimui dar nepradėta. Tačiau tikimasi, kad ir šiemet registruojant eglutes norinčias puošti įmones, įstaigas ir bendruomenes, procesas ilgai netruks – pernai visos 70 eglučių paskirstytos vos per keletą valandų.

Primename, kad pirmą kartą Bažnyčių gatve nusidriekė 60-ties eglaičių alėja. Tam Tauragės miesto seniūnija specialiai įsigijo betoninių vazonų, visi medeliai dabinami šviečiančiomis girliandomis. Likusiu papuošimu rūpinasi užsiregistravusi įstaiga, įmonė ar organizacija.

Žadama, kad registracija eglučių puošimui startuos spalio pabaigoje. Apie tai Tauragės kultūros centras ketina paskelbti savo feisbuko paskyroje ir internetiniame puslapyje. Pranešama, jog eglaites puošti gali registruotis Tauragės rajono savivaldybės įstaigos, įmonės, organizacijos, bendruomenės, verslo atstovai, išskyrus politines organizacijas ir judėjimus.

Kalėdinių eglučių alėja Tauragėje pirmą kartą nusidriekė 2020 metais. Tad šiemet šiai tradicijai – treti metai. Idėja prigijo ir Skaudvilėje. Pirmą kartą Tauragėje buvo papuoštos 60 eglučių, tačiau pastebėjus, kad norinčių jas puošti netrūksta, antrus metus tarp bažnyčių nusidriekė 70-ies medelių alėja.

– Tęsime ir „Sekmadienio akordų“ tradiciją. Koncertų ciklą pradėsime lapkričio pabaigoje, o baigsime per Tris Karalius. Tik per Kalėdas koncerto nebus. Sykį jau organizavome koncertą antrą Kalėdų dieną, susirinko nedaug žmonių – turbūt tokiu laiku labiau leidžia laiką šeimose, – sakė V.Bartušis.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą