Antradienio, balandžio 23-iosios, „Tauragės kurjeryje“: miškų kirtimai įsisiūbavo ir Tauragės miškuose

Dalintis:

Pastaruoju metu intensyviai kertami miškai visoje Lietuvoje kelia gyventojų nepasitenkinimą, ypač jiems skaudu matyti plynus kirtimus net saugomose teritorijose. Pjūklai ūžia ne tik ūkinės paskirties miškuose, bet ir valstybiniuose parkuose.

Ne geresnė situacija ir Tauragės regioniniame padalinyje, čia plyni ir intensyvūs kirtimai vykdomi ne tik visose girininkijose, bet ir Pagramančio regioniniame parke.

Antradienį „Tauragės kurjeryje“ rasite daug straipsnių apie įdomius ir svarbius dalykus:

Skolų slegiamas TRATC‘as ir vėl bando prasimanyti pinigų;

Kandidatus į Seimą patvirtino trys partijos;

Jūros krantinės imsis Gedimino kalno projektą rengusi įmonė;

Sumanieji kaimai – geresnė gyvenimo kokybė per sumanius, inovatyvius sprendimus;

Kurtinių veisėjai ruošiasi naujam sezonui – vis dar ieško jų tuoktuvių vietos;

Šeimyninė drama: sūnus tėvui grasino ginklu;

Kvietimas į varžybas pripažintas neetišku;

Miesto šventės svečius linksmins ir svečiai iš užsienio;

Salių nuoma seniūnijose brangs minimaliai;

Dainų šventei skyrė miškasodį ir žygį per Lietuvą.

Istoriko Alvido Jancevičiaus straipsnyje „Tilžės taika ir Tauroggenas“ atskleidžiami 200 metų senumo įvykiai susidūrus Prancūzijos ir Rusijos kariuomenėms. Pateikiami faktai, kaip imperatorių Napoleono I ir Aleksandro I keliai vinguriavo per Tauragės kraštą sutarus pasirašyti taikos sutartį. Dalyvavo ir Prūsijos karalius.

Tradiciškai laikraštyje rasite TV programą visai savaitei, galybę įvairių skelbimų, orų prognozę, visus būsimus renginius, nelengvą kryžiažodį, kurį teisingai išsprendusiam parengtas prizas – žiedadulkės. Matysite ir keturis ilgesingai žvelgiančius katinėlius, ieškančius namų. Jei turite galimybę priglausti, paskambinkite – padarysite gyvūnėlį laimingą.

Vyksta „Tauragės kurjerio“ prenumerata. Pasinaudokite tokia galimybe, kadangi prenumeratoriams palankesnė kaina – už mažiau gausite daugiau. Ačiū, mieli skaitytojai, kad visada esate kartu, kad skaitote, rašote laiškus ir skambinate į redakciją. Tam mes ir esame, kad jus informuotume ir išklausytume.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą