Antradienio, gegužės 9-osios, „Tauragės kurjeryje“: čekiukų rinkėjams svyla padai

Dalintis:

Valdiškų lėšų skaidrinimo vajų įsukęs žurnalistas Andrius Tapinas savivaldybėms užvirė tokią košę, kad ją išsrėbti be Specialiųjų tyrimų tarnybos ir Generalinės prokuratūros „pagalbos“ šalies tarybų nariai vargiai patys sugebės. Ankstesniosios kadencijos Tauragės savivaldybės tarybos nariai ir „baltųjų rūmų“ buhalteriai sunerimę kaip reikiant – politikai kviečiami atvykti pasirašyti ant per ketverius metus pateiktų „kanceliarinių“ išmokų dokumentų.

„Tauragės kurjeriui“ paskambinęs vienas tarybos narys „prisidavė“ – politikas įsitikinęs, kad ikiteisminis tyrimas bus pradėtas ir Tauragėje, o neteisėtai pasisavintas lėšas teks grąžinti.

„Daugiau kaip 20 metų visi taip traktavo – į tarybą pakliuvai, gauni tokią atseit neoficialią, na, atlyginimu to nepavadinsi, išmoką. Gali jos ir atsisakyti, be abejo, bet kas čia atsisakys?“ – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo tarybos narys.

Visą straipsnį perskaitysime antradienio „Tauragės kurjeryje“.

Gegužės 9-ąją dar rašome:

Taryba pritarė vicemerės Andželos Jakienės kandidatūrai;

Kviečia atsiliepti grafičio meistrus – dailins mestą;

Vandens nuotekų įrenginiai kompensuojami ne visiems;

Kultūros sostinės atributikos kainos: kodėl taip brangu?

Sartininkai kuria savo traukos centrą;

Centro turgaus šeimininkė Antanina: truputį liūdna, kad pirkėjų mažai;

Balskų poilsiavietėje rengiamas paplūdimys;

Partizano vardu pervadinta Martyno Mažvydo progimnazijos šaudykla.

Krašto istorijos priedas „Tauro ragas“ šįkart papasakos apie paskutines „glavlito“ dienas. Kas buvo ši organizacija, kaip ji veikė ir ką tikrino, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Saulėtos savaitės jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

2 komentarai

  1. Gražu girdėti.Atsistojo vienas žmogus ,,tiesia nugara”–ir štai rezultatas,- kiek vagilkų,vagių išryškins. kiek pvz mokykloms kompiuterių galės nupirkti ir t.t…..

  2. Štai atsistojo vienas žmogus ,,tiesia nugara”,nepabūgo.Štai kokį šiandien turime rezultatą,kai nuo visų vagilkų,vagių duok dieve atims pinigus.Gal mokykloms kompiuterių nupirksim, gal gaisrininkams padėsime….kiek turime probleminių vietų. O VAGYS ŠALTAIS SNUKIAIS LENDA Į ŽMONIŲ KIŠENES. šALIA TOKIŲ IR PARDUOTUVĖJE STOVĖTI PAVOJINGA—KIŠENES IŠKRAUSTYS

Palikite komentarą