Antradienio, lapkričio 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: Laisvės gatvės siaurinimas sukėlė diskusijų audrą

Dalintis:

Rudeniui perkopus į antrąją pusę, Tauragėje suskubta tvarkyti dvi arterines gatves. Viena jų – Laisvės gatvė – įžiebė aršias miestelėnų diskusijas. Kodėl siaurinama važiuojamoji gatvės dalis? Ar bus kaip tėveliams paleisti vaikus prie mokyklos?

Rytojaus vedamajame rasite ir atsakymus į šiuos klausimus, ir Tauragės rajono mero poziciją. Taip pat „Tauragės kurjerio“ skaitytojai sužinos, ar tikrai siauresnę gatvę suprojektavo studentai.

Dar antradienio laikraštyje perskaitysite:

Lenktynininkui Rokui Baciuškai siūlo skirti 50 tūkst. Eur paramą;

Registruotis artėjantiems rinkimams Tauragės politikai neskuba;

Tauragės rajone gyventojų mažėja, vos atsidarę verslai užsidaro;

Neišskridusį gandrą maltietis apgyvendino apšiltintame namelyje;

Aukštupių bendruomenė nutarė investuoti į savo gręžinį.

Antradieninio numeryje rašome ir apie tai, kaip sekėsi valdžios atstovams susitikimas su Lauksargių gyventojais dėl šioje gyvenvietėje ketinamų apgyvendinti ukrainiečių, kokius nesklandumus mieste pastebi „Tauragės kurjerio“ skaitytojai. Kolega Eldoradas Butrimas dalijasi šviežiausiomis naujienomis iš Ukrainos.

Dėkojame, kad domitės ir skaitote rajono aktualijas. Kviečiame tai daryti ir toliau – prenumeruoti laikraštį naujiems 2023 metams. Vis dar vyksta prenumeratos akcija, kai prenumeruoti galite pigiau!

2023 metų prenumeratos akcija

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

2 komentarai

  1. Laisvės gatvėje yra kelių priežiūros įmonė. Ar kas matė iš korespondentų kokių gabaritų važinėja žiemos tarnybos trasportas? Žiemą ir taip gatvės dėl sniego susiaurėja ir reikės prasilenkti su stambiagabarite technika. Va tada bus įdomu. Mano nuomone didėjant automobilių srautui gatvių siaurinimas yra šių laikų idiotizmas, o ne saugumas

  2. Žurnalistai matė ir žino, kad Laisvės gatvėje stambiagabaritė technika yra ne tik iš įmonės “Kelių priežiūra”, bet ir iš kitų įmonių.

Palikite komentarą