Antradienio, lapkričio 29-osios, „Tauragės kurjeryje“: kodėl šuliniuose netoliese aplinkkelio dingo vanduo?

Dalintis:

Ar galite įsivaizduoti, kaip namo tempiate kibirus vandens maistui gaminti, o skalbinius vežate į kitą miesto galą pas gimines? Taip visą lapkričio mėnesį gyvena tauragiškė Daina Č., jos šulinyje netikėtai dingus vandeniui.

Į redakciją atskubėjusi moteris išsakė įtarimus, kad taip atsitiko Tauragėje prasidėjus aplinkkelio statybos darbams. Bet savivaldybė tokius kaltinimus neigia. Kokius sprendimus tauragiškei siūlo ir kodėl galėjo dingti vanduo šuliniuose, skaitykite jau rytoj „Tauragės kurjeryje“.

Taip pat antradienį perskaitysite:

Šilumos tinklai prognozuoja kainų mažėjimą;

TRATC vadovo pažadas: stengsis, kad gyventojams mokėti tektų kuo mažiau;

Girtas pedagogas nušalintas nuo pareigų;

Karaliaus Jogailos palikuonis padeda kariaujančiai Ukrainai;

Miškininkai skaičiuoja milijoninius pelnus;

„Tauro svarstis“ čempionate – pirmi.

Perskaitę rytojaus laikraštį sužinosite, kur iškeliavo Laisvės gatvės šaligatvio trinkelės, kodėl Šilalės gatvės apšvietimo stulpai ne vienoje eilėje, kaip susipažino šokių „Kam per 30“ organizatoriai ir kur vyksta šie šokiai. Dar rašome apie Tauragės meno mokyklos kraustynes, kaip urėdija saugo pabrangusią medieną, kodėl grūdais šildyti patalpas tapo pigiau nei malkomis ir apie neseniai tauragiškių dėmesiui pristatytą „Fotografikos“ plenero darbų parodą.

Pačias aktualiausias rajono naujienas prenumeratoriai ras rytoj savo pašto dėžutėse. O jei dar neprenumeruojate – tai padaryti galite užsukę į redakciją, adresu Dariaus ir Girėno g. 9 arba internetu kurjeris.lt

Gražios ir darbingos savaitės!

2023 metų prenumeratos akcija

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą