Antradienio, sausio 30-osios, „Tauragės kurjeryje“: ekstremali padėtis – kokius sprendimus priims valdžia?

Dalintis:

„Su gamta nepakovosi“, „vanduo randa savo kelią“… Tokius žodžius pastaruoju metu galima išgirsti, kai tik kalba pasisuka apie Jūros upės šlaitą ir į vandenį nugarmėjusias Meilės tako investicijas. Šalia pavojingai slenkančio skardžio gyvenantys žmonės tvirtina besikliaujantys draudimu, tačiau jų požiūris į situaciją skirtingas.

Dėl ko nerimauja kone ant slenkančio šlaito gyvenantys žmonės, ką apie situaciją sako valdžios atstovai – ar išliks Meilės alėja? Plačiau skaitykite jau rytoj „Tauragės kurjerio“ vedamajame.

Taip pat antradienio laikraštyje perskaitysite:

Nuošliauža formuojasi ir prie turistų pamėgto objekto;

„Adventur“ parodoje apdovanotas Pagramančio regioninis parkas;

Tikimasi, kad aplinkkelį atidarys šiemet;

Ugniagesiai: gaisrų mažiau, gautas naujutėlaitis automobilis;

Į mokyklą iš Kalėnų vaikus plukdė valtimi;

Naujų autobusų kelionė į Tauragę buvo rizikinga;

Europinis žaidimų kambarys ir dykai, ir už pinigus;

Šilalėje vyko „Dainų dainelės“ zoninis etapas;

Kraštotyros draugija užbaigė garbės piliečio pradėtą darbą.

Toliau domimės rajono kelių situacija. Šįkart – apie dvi itin skausmingas vietas. Pagalbos kreipėsi Ližių kaimo keliu važiuojantys vairuotojai, kurie jau rengiasi reikalauti atlyginti žalą už sulaužytas mašinas, o Adakave kelias užtvertas dėl smegduobės. Rajono verslininkų problemas atskleidžia kolegė Regina Genienė straipsnyje „Tauragės verslo įmonėse – permainų vėjai: viskas turi pradžią ir pabaigą“. Taip pat galėsite perskaityti redaktorės Violetos Karaliūnaitės interviu su moksleiviu iš Mariupolio, besimokančio Tauragėje.

Nepamirškite – prenumeratoriai skaito pigiau! Prenumeruokite „Tauragės kurjerį“, vienintelį Tauragės rajono laikraštį, ir visas aktualiausias naujienas rasite savo pašto dėžutėje.

Ačiū, kad skaitote!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą