Baseinas ir sporto klubas bus įkandami ne visiems

Dalintis:

Tauragės rajono taryba ruošiasi tvirtinti naujus miesto baseino ir pirčių komplekso bei naujojo sporto klubo paslaugų įkainius. Jei ketvirtadienį politikai pritars, maudynės baseine brangs 50 procentų.

Sporto klubas nebus pigiausias

Pernai lapkritį Tauragės rajono savivaldybė paskelbė viešųjų pirkimų konkursą ir už 60 000 eurų pirko sportinį inventorių naujam Tauragės sporto centro valdomam sporto klubui, kuris įsikurs tose pačiose patalpose, kaip ir baseinas. Tąkart skelbta, kad tai bus didžiausias sporto klubas mieste. Jame vienu metu galės treniruotis apie 100 gyventojų. Sporto centro direktorius Gediminas Sakalauskas prognozavo, kad klubas lankytojams duris atvers vasaros pabaigoje. Tiksli suma, kuri bus skirta sporto klubui įrengti, pasak Sporto centro atstovų, paaiškės rugpjūtį. Tarybai pateiktame sprendimo projekte nurodoma, kad mokiniai, studentai, senjorai ir neįgalieji už vienkartinį 1,5 valandos apsilankymą sporto klube mokės nuo 5 iki 7 eurų, suaugusieji – nuo 7 iki 10 eurų. Individuali treniruotė kainuos nuo 15 iki 30 eurų. Jei taryba pritars, 1 mėnesio abonementas mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems kainuos nuo 20 iki 25 eurų, o suaugusiesiems nuo 25 iki 35 eurų. Pigiausia pirkti metinį abonementą už 336 eurus suaugusiesiems, norintiems sportuoti bet kuriuo sporto klubo darbo metu, arba už 240 eurų, jei sportuoti tauragiškiai pasirinks darbo dienomis iki 16 valandos. Metinis abonementas lankytojams, kuriems priklauso nuolaida, kainuos nuo 192 iki 240 eurų.

– Sporto klubą atidaryti planuojame rugsėjį ar spalio pradžioje. Viskas priklausys nuo to, kada bus baigti darbai. Dabar laukiame persirengimo spintelių. Užsakėme 72, – sakė Tauragės baseino administratorė Sandra Martinkienė.

Privačiuose sportuoti pigiau

Paskelbus apie savivaldybės kuriamą sporto klubą, apmaudo neslėpė Tauragėje vieną didžiausių klubų valdantis verslininkas Žilvinas Skečionis. Vyras nuogąstavo, kad naujasis klubas dirbtinai mažins kainas. Verslininkas suskaičiavo, kad Tauragės rajone veikia per 60 didesnių ar mažesnių sporto salių, kuriose renkasi tiek pavieniai sporto entuziastai, tiek vedamos grupinės įvairių sporto šakų treniruotės.

Birželį Ž.Skečionio valdomame sporto klube „Eola“ buvo siūlomi gerokai mažesni įkainiai. 1 mėnesio abonementas sportuojantiems bet kuriuo laiku čia kainavo 25,99 euro, o perkant metinį abonementą – mėnesio kaina sumažėja iki 18,99 euro. Lankytojams siūlomas kasdienis apsilankymas klube, pirtis, stalo tenisas, vaikų kambarys ir nemokamas geriamasis vanduo.

– Mes rėmėmės dviejų didžiausių Tauragėje veikiančių sporto klubų kainomis. Viename jų mėnesinis abonementas nesiekia 30 eurų, kitame viršija 60 eurų. Ėmėme kainų viduriuką, kad nebūtų nusiskundimų, jog rinkai siūlome itin mažas kainas, – kainų nustatymo motyvus atskleidė S.Martinkienė.

Baseinas brangs ne visiems

Šiuo metu Tauragės baseinas uždarytas, planuojama, kad duris atvers rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje. Kiek anksčiau nei Tauragės sporto centro valdomas naujasis sporto klubas, už kurį, kaip ir už baseiną, bus atsakinga S.Martinkienė.

Taryba turės apsispręsti ir dėl baseino bei pirčių komplekso naujųjų kainų. Projekte numatyta, kad vaikai iki 4 metų, atlydėti tėvų, kaip ir iki šiol, bus įleidžiami nemokamai. Valanda baseine mažyliams nuo 4 iki 6 metų kainuos 2,5 euro savaitgaliais ir švenčių dienomis, mokiniai, studentai, senjorai ir neįgalieji tuo pačiu metu mokės 4,5 euro už valandą, o suaugusieji – 9 eurus už valandą. Iki šiol galiojo pernai rugsėjį patvirtintos kainos – vaikams ir tiems, kam taikomos nuolaidos, jos buvo tokios pačios. Suaugusiųjų pramogos Tauragės baseine iki šiol kainavo 6 eurus už valandą savaitgaliais

– Kainos pakilo ne visiems. Mes visada sakėme, baseinas skirtas šeimoms, todėl labai norime, kad paslaugas gautų kuo daugiau vaikų ir remtinų socialinių grupių. Jiems sunkiausia, todėl kaina nekilo. Nebranginti paslaugų negalime. Už elektrą turime mokėti 100 procentų daugiau nei pernai, – sakė Tauragės baseino administratorė S.Martinkienė.

Anot pašnekovės, jei nebūtų sukilusios kainos, šiemet baseinas būtų išsilaikęs be papildomo finansavimo.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą