COVID-19: Tauragės ligoninėje 69 pacientai

Dalintis:

Praėjusią parą Lietuvoje koronavirusu susirgo vėl daugiau nei 3 tūkst. gyventojų. Stulbinamai daugėja mirčių nuo šio susirgimo.

Oficialiais Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje vakar nustatyti 3360 susirgimų koronavirusu. Sergamumas šalyje yra 1382 atvejai 100 tūkst. gyventojų.

Tauragėje koronavirusas vakar nustatytas 26-iems rajono gyventojams. Oficialiai skelbiama, kad šiuo metu šia liga serga 353 gyventojai. Rajono sergamumo rodiklis yra 1090 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Pranešama, kad Šilalės rajone vakar nustatyti 8 susirgimai, Jurbarko rajone – 22, o Pagėgių savivaldybėje – 7 susirgimai.

Statistiniai duomenys rodo, kad praėjusią parą Lietuvoje mirė 113 žmonių. Iš jų 34 – dėl koronaviruso. 8 mirusieji buvo pilnai vakcinuoti.

Skelbiama, kad nuo koronaviruso mirė 110 Tauragės rajono gyventojų.

Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai Danas Masiulionis informavo, jog ketvirtadienio rytą ligoninės trijuose COVID-19 skyriuose buvo gydomi 69 čia infekcine liga sergantys pacientai. Sergančiųjų amžius nuo 60 iki 80 metų, dominuoja nesiskiepiję asmenys.

– Taip jau nutinka, kad ši liga išsirenka nepasiskiepijusius. Du pacientai yra Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje, vienam iš jų ventiliuojami plaučiai. Taip pat serga 4 ligoninės darbuotojai, – informavo gydytojas.

– Mes matome akivaizdžią skiepų naudą. Jei nebūtume pasiskiepiję, vargu ar ligoninė šiuo metu veiktų, – sakė D.Masiulionis.

Medikas pranešė, jog praėjusią parą Tauragės ligoninėje užfiksuota vieno paciento, sirgusio koronavirusu mirtis. Oficialiame statistikos departamento puslapyje tokios informacijos dar nėra. Tikėtina, jog ji bus papildyta vėliau.

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė neatmeta, jog Lietuvoje taikomos koronaviruso valdymo priemonės griežtės. „Tikslas yra visomis priemonės siekti, jog Lietuvoje nebūtų karantino, kad nereikėtų uždaryti veiklų, riboti verslų darbo laiko ir kitų dalykų“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė ministrė. „Griežtesni apribojimai esant galimybių pasui, galbūt dar jų ir bus, aš neatmetu. Tokių, kur reikėtų laikytis didesnių atstumų, aukštesnių higienos reikalavimų, tvarkingai užsidėti kaukę, o ne ant smakro. Jie išliks ir jie reikalingi, jie yra būtini“, – sakė ministrė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą