Penktadienio, balandžio 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: tauragiškis lenktynininkas – respublikinio skandalo epicentre

Dalintis:

Karas Ukrainoje atvėrė pačias skaudžiausias žaizdas. Lietuviai kaip niekada surėmę pečius aukoja ne tik pinigus, bet į karo zoną siunčia medikamentus, maistą, drabužius, karinę ekipuotę, ginklus ir automobilius. Prisidėti prie paramos buvo kviečiami ir Lietuvos automobilių sporto federacijos atstovai, tik ne visiems ši idėja patiko.

Tauragiškis lenktynininkas Gediminas Maškauskas (jaunesnysis) socialiniame tinkle išsakė savo nuomonę, kuri be žado paliko daugumą kolegų. Lietuvos automobilių sporto federacijos viceprezidentas, žinomas lenktynininkas Vaidotas Žala inicijavo vadovybės posėdį, kuriame dėl tauragiškio pasisakymų siūlė atimti iš jo lenktynininko licenciją. Galiausiai G.Maškausko pasisakymas buvo perduotas svarstyti LASF Etikos ir drausmės komisijai, o šioji nusprendė – sportininkas nieko nepažeidė. Po tokio sprendimo iš pareigų atsistatydino ir LASF vadovas, ir trys tarybos nariai, tarp jų ir V.Žala.

„Negaliu dirbti organizacijoje su kolegomis, kuriems karo neigimas yra „žodžio laisvė“, – komentavo sportininkas. Ir G.Maškauskas, ir jo tėvas, buvęs Tauragės rajono savivaldybės narys, tikina, kad socialiniame tinkle buvo išsakytos emocijos, už kurias nebaudžiama.

Apie perversmą LASF ir tauragiškio „indėlį“ – sužinosite šventiniame rytojaus numeryje.

Penktadienio laikraštyje dar rašome apie:

sovietinių laikų atminimą įamžinusius paminklus. Vieno jų autorius susisiekė su redakcija ir patvirtino, jog sutinka, kad paminklas būtų nugriautas;

pasiruošimą įkurtuvėms Stragutėje;

senolių papročiu marginamus Velykaičius;

cigarečių ir naminukės kontrabandą.

Taip pat rytojaus numeryje – „Tauragės kurjerio“ bendraautoriaus Henriko Vaitiekūno mintys, šventinių pamaldų grafikas, kultūros renginių anonsas ir savaitės įvykių apžvalga.

Likime sveiki, mylimi ir saugūs ne tik per šventes, bet ir kas dieną.

Kitas laikraščio numeris išeis balandžio 22 dieną. Gražių švenčių!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą