Penktadienio, gegužės 6-osios, „Tauragės kurjeryje“: raganų medžioklė pasiekė Tauragę – atleidžiamas ortodoksų kunigas

Dalintis:

Tarp skandalingai Lietuvoje atleistų ortodoksų kunigų – ir Tauragės Šv. Kankinių Antano, Jono ir Eustachijaus parapijos šventikas Georgy Ananiev. Dvylika metų tarnavęs Tauragėje, dvasininkas paskutinį kartą šio krašto ortodoksams (stačiatikiams) aukojo mišias, kartu su jais šventė Velykas.

Georgy, kaip ir kiti atleistieji, priklauso Maskvos patriarchatui ir aktyviai palaiko Ukrainą kovoje su agresore Rusija. Dvasininkas teigia, kad pasilikti bažnyčioje, kurios lyderis palaiko agresorių, negali.

„Noro išeiti „kažkur“ nebuvo, buvo tik noras išeiti „iš“. Aš padariau tai dėl sąžinės priežasčių. Pasilikti bažnyčioje, kurios lyderis palaiko ir palaimina agresorių, aš negalėjau“, – „Tauragės kurjeriui“ liūdnai atskleidė tauragiškių spėtas pamėgti dvasininkas Georgy Ananiev.

Kas Tauragėje perims ortodoksų bažnyčios vairą ir daugiau detalių apie ortodoksų kunigo pasitraukimą skaitykite jau rytojaus numeryje.

Gegužės 6-ąją „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

Tauragėje viešėjusi pirmoji ponia Diana Nausėdienė: „Besirūpindami kitais, turime nepamiršti ir kitų“;

Iki gegužės 9-osios sovietinių simbolių Tauragėje liks mažiau;

Tauragės bėgimo klubas skelbia oficialų atidarymą;

Girininkas įtariamas brakonieriavimu;

Tauragiškiai pradeda kovas dėl Europos aukso.

Ir tai toli gražu ne visos pastarųjų dienų naujienos. Visas jas rasite atsivertę penktadienio numerį, kuriame jūsų dėmesio tikisi ir Henrikas Vaitiekūnas, kuris šįkart kalbės apie komplimentus. Rasite ir puikų savaitgalio receptą – rikotos pyragėliai tikrai sužavės svečius.

Ačiū, kad skaitote!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą