Penktadienio, gruodžio 17-osios, „Tauragės kurjeryje“: kultūros reorganizacija: kas liks iš Tauragės kultūros centro?

Dalintis:

Tauragės rajono taryba paskutinį kartą šiemet turės spręsti netikėtus reorganizacinius klausimus, apie kuriuos esą diskusijų buvo, bet opozicijos atstovai apie jas išgirdo tik iš žurnalistų. Planuojama iš Tauragės kultūros centro atimti Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centrą bei Kultūros paveldo tarnybą. Darbo neteks du specialistai.

Kodėl prieš didžiąsias metų šventes planuojama tokia reorganizacija, kokia trečioji įstaiga gali sulaukti pokyčių, jei tam bus gautas tarybos pritarimas, – skaitykite jau rytoj „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Taip pat laikraštyje rasite:

tarybos prašoma padidinti ligoninėje atliekamų koronaviruso tyrimų kainą;

kiek dar miesto ir priemiesčio autobusais važiuosime už dyką;

laimingai pasibaigusi avarija Tilžės plente: nuo tragiškos baigties gelbėjo saugos diržai;

teismas pripažino: pora atsakinga už neteisėtą miško kirtimą.

Gyvūnus auginantys skaitytojai ras specialistų patarimus, kaip šiuos prižiūrėti žiemą, o kraštietės Jomantės Šležaitės-Paukštės gerbėjai galės pasidžiaugti jos sėkme šokių projekte. Dar sužinosite, kur ir kada vyks Kalėdinis žąsų turgus bei kur sužibo aukščiausia Tauragės rajono žvaigždė. Taip pat tradiciškai savo šmaikščiomis įžvalgomis dalijasi mūsų gerbiamas kolega Henrikas Vaitiekūnas. Šį kartą jis rašo apie Tauragės eglutės įžiebimo ceremoniją.

Dėkojame, kad esate su mumis!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą