Penktadienio, kovo 24-osios, „Tauragės kurjeryje: pusiaukelės namai įkurti be vietinių žmonių žinios

Dalintis:

Eilinį kartą valdininkai paprastus žmones pastatė prieš faktą – kaimynystėje, vos už kelių metrų, nusprendė įrengti atviro tipo bausmės atlikimo vietą – pusiaukelės namus, ir tik po sutarties sudarymo prabėgus daugiau nei savaitei sukvietė gyventojus, kad praneštų apie būsimus neišvengiamus pokyčius. Antradienį įvykusio susitikimo metu Pramonės gatvės gyventojai turėjo galimybę užduoti valdžios atstovams klausimus ir išsakyti priekaištus, kodėl buvo ignoruojami ir neklausiama jų nuomonės. Tačiau tik tiek.

Žurnalistus į susitikimą pakvietė gyventojai.

„Nekalbėkit vien tik iš savo pusės, nes jūs atstovaujat savo interesus, o mes čia gyvename. Ir jūs norėdami čia integruoti tuos nuteistus nusikaltėlius į visuomenę izoliuojate mus. Jūs įkalinote mus savo namuose iki gyvos galvos, kad mes negalėtume parduoti savo nekilnojamojo turto, antra – mes turime vaikus, ir vakare juos išleisti pasivaikščioti net su šunimi į kiemą tikrai nebus saugu. Kodėl nuo mūsų tai slėpėte, melavote, net nuomonės nepaklausėte“, – susirinkę žmonės kalbėjo valdininkams.

Iš rytojaus vedamojo sužinosite, kas labiausiai skaudina gyventojus, kodėl po susitikimo kai kurių moterų akyse žibėjo ašaros ir ar tikrai kai kas iki paskutinės minutės jiems melavo ir neraudonavo.

Rytojaus numeryje daug kitų naujienų:

Griežtinama atliekų vežėjo kontrolė – už netikslumus gresia baudos;

Tauragės apskrityje – tik vienas naujas meras;

Rinkimai Pagėgiuose – įtariamas rinkėjų papirkinėjimas;

Pataria bitininkas Nerijus Spudvilas: kaip atpažinti šokančių bičių medų;

Jungtys tarp tradicijų ir naujovių;

Už reikalavimų nevykdymą – didžiulė bauda „Jozitai“;

Įkliuvo neteisėtų elektroninių rūkalų pardavėjas;

Ieškotas vyras rastas nužudytas;

Džiugi naujiena – nenustatyta nė vieno neblaivaus vairuotojo;

Apie Marsą ir Venerą (Henriko Vaitiekūno straipsnis apie vyrus ir moteris nuteiks geram savaitgaliui);

Šunijos tiltas tapo neįveikiamas ūkininkams;

„Šaltinio“ šachmatininkai – Lietuvos mokyklų sporto žaidynių prizininkai;

Viešojo kalbėjimo konkurse – mintys apie gimtąjį kraštą ir knygas.

Rasite grafiką apie didžiųjų buityje susidarančių pavojingų elektros ir elektroninės įrangos atliekų surinkimą apvažiavimo būdu Tauragės rajone 2023 metais.

Jums „Tauragės kurjeris“ nuobodžiauti neleis ir šį savaitgalį – pateikiame puikų greitų kondensuoto pieno keksiukų receptą, sudoku bus puiki mankšta smegenims, jūsų patogumui – TV programa ir horoskopas. Laikraštyje visos savaitės būsimi renginiai ir praėję įvykiai, įvairūs skelbimai – kaip ant delno. Visa tiesa ir apie vasaros laiko įvedimą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą