fbpx

Penktadienio, liepos 22-osios, „Tauragės kurjeryje“: nuo paspirtuko nugriuvus paaugliui, jo mama džiaugiasi, kad jis išvis liko gyvas

Dalintis:

Elektriniais paspirtukais šaligatviais skuodžiantys žmonės neretai erzina ir baugina pėsčiuosius, tačiau pasitaiko ir itin skaudžių įvykių. Tauragiškė Karolina pasidalijo skausminga paauglio sūnaus istorija.

Griūdamas nuo važiuojančio paspirtuko, vaikas patyrė traumą, kurios pasekmes gydyti teks dar ilgai. Moteris džiaugiasi, kad jos sūnus apskritai liko gyvas. Medikai taip pat skambina pavojaus varpais: griuvimas nuo paspirtuko – dažniausia šios vasaros trauma.

Kokius sužalojimus patyrė paauglys, ką apie važinėjimą elektriniais paspirtukais kalba medikai ir policijos pareigūnai, galiausiai – ko imasi Seimo nariai, skaitykite rytojaus laikraščio vedamajame.

Taip pat penktadienio „Tauragės kurjeryje“ perskaitysite:

Iki nelaimės – vienas žingsnis;

Savivaldybės sporto klubui – dar dešimtys įrenginių;

Atgimsta statybų rinka: leidimų išduota trečdaliu daugiau;

Laisvės šūkį sovietmečiu išrašiusiam Ramūnui ir šiandien nelengva apie tai kalbėti;

Tauragiškė: kiek dar motociklininkai trukdys ilsėtis?

Laikraščio puslapiuose rašome ir apie afrikinio kiaulių maro keliamą pavojų bei siūlomas premijas gyventojams, apie netikėtai užsidegusį automobilį, daug žadantį stropių abiturientų derlių. Be abejo, rasite ir mūsų kolegos Henriko Vaitiekūno žodį bei gardaus patiekalo receptą.

Ženkime į savaitgalį kartu!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą