Penktadienio, rugsėjo 11-osios, „Tauragės kurjeryje“: valdžios požiūris – mokytojai didesnių premijų neverti

Dalintis:

Storas ir spalvotas penktadieninis „Tauragės kurjeris“ rytoj vėl atkeliaus į Jūsų pašto dėžutes. Laikraščio vedamajame – „Požiūris: mokytojai didesnių premijų neverti“. Straipsnyje apie rajono galvų dosnumą saviems ir kitokį požiūrį, kai premijas skiria kitiems: mokytojai turi dirbti ne dėl premijų, o dėl vaikų.

24 puslapių laikraštyje tiriamosios žurnalistikos centro „Siena“ straipsnis apie tai, kaip K.Komskio įmonė Lentvario dvaro sutvarkymo projekte „dalyvavo“.

„Išjudintos tarnybos kibo į gyvūnų daugintojų paieškas“, „Kartų parke vienus medžius rovė, kitus sodino“, „Griežtina įrangos, skirtos naudoti pesticidams, patikrą“, „Narkotikų pardavėjui ir pirkėjai – tūkstantinės baudos“, „Profesinio mokymo centras neberengs padavėjų-barmenų“, „Bokštelio sergėtojos vasaros prabėga 33 metrų aukštyje“ ir dar daug kitų straipsnių – miesto aktualijų, sporto, švietimo naujienų. Sužinosite, kur ir kas nemokamai galės mokytis anglų kalbos, kas laukia „Luminor“ banko klientų ir ką savo keleiviams žada Tauragės autobusų parkas.

Pro langą į dangų vėl žvilgtelės žurnalistas Rimvydas Valatka, o Henrikas Vaitiekūnas paaiškins, kodėl farams nerūpi skyryba.

260-ąjį miesto gimtadienį švenčiančiai Skaudvilei skirtas atskiras priedas. „Tauragės kurjeris“ kalbino daugiau ir mažiau visuomenei pažįstamus skaudviliškius. Čia pat rasite informaciją apie šventės renginius.

Gražaus artėjančio savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą