Purviniausiose metų varžybose – 10 komandų

Dalintis:

Nuo 2015 metų organizuojamos virvės traukimo varžybos „Purvo gurkšnis“ šįkart atkeliavo į Bijotus. Dalyvauti ryžosi rekordiškai daug komandų – net 10.

Tauragiškis VšĮ „Aktyvi Tauragė“ vadovas Airidas Šmitas pasakojo, kad „Purvo gurkšnio“ varžybos organizuojamos nuo 2015. Dalis varžybų dalyvių kasmet atkakliai ruošiasi ir dalyvauja. Taurų nuotykių parke pradėta tradicija turėjo dvi pertraukas 2018 ir 2019 metais, o dabar vėl tęsiasi.

Anot A.Šmito, 2020 metais sulaukta 6 komandų, o 2021 metais – vos 4. Šiemet dalyvauti apsisprendė rekordiškai daug – 10 komandų. Viena jų atvyko net iš Panevėžio.

– Pagal taisykles, komandoje turi būti 5 žmonės, iš jų bent viena – moteris. Dešimt komandų suvažiavo iš visos Lietuvos, viena – net iš Panevėžio, – kalbėjo A.Šmitas.

„Purvo gurkšnis‘22“. Povilo Poškos nuotrauka

Visos 10 komandų buvo padalintos į du pogrupius, kuriuose rungėsi rato sistema. Kiekviena komanda turėjo bent kartą susirungti su visais varžovais iš savo pogrupio, kad būtų išaiškinti geriausi. Vėliau susikauta dėl pirmų trijų vietų.

Teisėjavo gerai žinomas sportininkas iš Batakių Justas Optas, o renginį vedė Laimonas Rimkus.

„Purvo gurkšnis‘22“. Povilo Poškos nuotrauka

Šįkart pirmą vietą iškovojo nė vienų „Purvo gurkšnio“ varžybų nepraleidusi „Kristalo“ komanda iš Kuršėnų. Netikėtai antroje vietoje atsidūrė „Kūlupėnai“, įveikę visą dieną pirmavusius „KASP 6“. Trečiąją vietą iškovojo „Upynos Perkūnas“ iš Telšių.

– Atmosfera buvo nereali, labai emocinga. A pogrupyje dalyvavo „Zakarų“ komanda, kurioje – keturi broliai ir jų pusseserė. Juos ypač palaikė vietiniai žiūrovai. Tikrai po šių varžybų liko tik patys geriausi įspūdžiai, – emocingai praėjusias varžybas atsiminė Airidas Šmitas.

„Purvo gurkšnis‘22“. Povilo Poškos nuotrauka

Pašnekovas džiaugėsi bendradarbiavimu su Bijotų seniūnija, bendruomene, kurie patys purvinų varžybų organizatorius parviliojo iš Taurų nuotykių parko į Bijotus. Įdomu tai, kad tauragiškių komandų šiemet varžybose nesulaukta.

„Purvo gurkšnis‘22“. Povilo Poškos nuotrauka

– Sutarėm iškastos duobės neužkasti ir palikti kitiems metams. Planuojame, kad „Purvo gurkšnis“ 2023 metais grįš į Bijotus. Užsibrėžėme ieškoti daugiau rėmėjų ir žiūrėsime, ar pavyks kam nors atimti nugalėtojų vardą iš „Kristalo“, – planus dėstė A.Šmitas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą