Rugsėjo 23-iosios, penktadienio, „Tauragės kurjeryje“: vietoj pirmosios diskusijos – pikti apsižodžiavimai

Dalintis:

Pirmosiomis spalio dienomis startuosianti 2023 metų savivaldybių tarybų ir merų rinkiminė kampanija, kaip ir priklauso, turėtų būti arši. Šią savaitę neįvyko pirmoji priešrinkiminė Tauragės bendruomenių namuose visuomeninės organizacijos „Žinau, ką renku“ planuota politikų diskusija apie per kadenciją įgyvendintus ir neįgyvendintus pažadus rinkėjams.

Dalyvauti joje atsisakius vietos opozicijai, meras politiniams konkurentams įgėlė, esą jiems gyva diskusija neatrodo patraukli, nes moka tik šaukti, kad viskas blogai.

„Apgailestaujam, tikrai esame atviri diskusijoms, bet dauguma frakcijos narių tuo metu negalėjo dalyvauti. Aš organizacijai „Žinau, ką renku“ parašiau žinutę, kad frakcija nusprendė nedalyvauti, bet neparašiau, dėl kokių priežasčių. Tikrai nieko neišsigandom“, – teisinosi socialdemokratų kandidatė į merus Rita Grigalienė.

Apie beužverdantį priešrinkiminį katilą, kurios partijos jau pasitvirtino kandidatus į merus ir kurios, prieš kelerius metus išnykusios iš politinės padangės, atgimsta, skaitykite jau rytojus numeryje.

Penktadienio numeryje dar perskaitysite:

Paskelbtas konkursas į „brangiausio“ vadovo pareigas;

Sužinosite, kiek rusų turistų pasienyje su Rusija apgręžė Pagėgių pasieniečiai;

Eugenijus šaltis pasidalins prisiminimais apie amžinybėn iškeliavusį Praną Dirginčių;

Kodėl Tauragės mokyklose nemokoma prancūzų, italų ar norvegų kalbų, kodėl siūloma mokytis tik šalies-agresorės kalbos?

Šakviečio kelias – vis dar siaubas vairuotojams, lūžta net autobusai;

Tauragės medelynas šeštadienį kviečia į svečius – sužinosite, kokia proga.

Tai, žinoma, toli gražu ne visos naujienos. Henrikas Vaitiekūnas papasakos, kas yra molekulinė virtuvė, o korespondentė Morta Mikutytė savaitgaliui siūlo išsikepti varškės ir obuolių pyragą. Savaitgalis be pyrago – netikras savaitgalis!

Šviesos ir rudeniškos šilumos su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą