Tauragė sulauks Jurbarko pacientų?

Dalintis:

Vakar Jurbarko ligoninė išplatino pranešimą, kuriuo skelbia, kad nuo šiol joje bus gydomi COVID-19 susirgę pacientai. Kitomis ligomis sergantieji raginami kreiptis į kitų rajonų gydymo įstaigas.

Pranešime tvirtinama, kad Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės (LSMUL) Kauno klinikų sprendimu Jurbarko ligoninė spalio 26-ąją paskirta gydyti COVID-19 susirgusius pacientus.

„Kadangi stacionarizuojamų pacientų skaičius didėja, spalio 31 d. ligoninėje yra gydoma 27 pacientai, iš jų 26 Jurbarko rajono gyventojai, ir jie priimami Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje, dėl to į Jurbarko ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių rekomenduojame kreiptis dėl didesnio kaip 39 laipsnių karščiavimo, nepraeinančio vartojant karščiavimą mažinančius vaistus ilgiau kaip 24 val., ir kartu esančių kitų sunkių infekcinių ligų simptomų. Kitais atvejais rekomenduojame nuvykti į aplinkinių rajonų ligoninių Priėmimo-skubios pagalbos skyrius“, – skelbiama pranešime.

Toks sprendimas priimtas pastebėjus, kad Kauno klinikos jau perkrautos, tad pagalbon pasitelkiama Marijampolė ir Jurbarkas. Kauno klinikos informuoja, jog Marijampolėje įsteigta 30, o Jurbarke 20 lovų COVID-19 susirgusiems pacientams. Kauno ligoninėje yra 130 lovų, tačiau nors jos dar ne visos užpildytos, jau susiduriama su įvairiomis problemomis.

Tik ar kitų rajonų pacientai bus priimami ir guldomi į Tauragės ligoninę, kol kas neaišku. Trečiadienį pranešta, jog Tauragės ligoninėje taip pat plinta pandeminis virusas – fiksuoti 5 susirgimai. Ketvirtadienį Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas Danas Masiulionis patikslino, jog užsikrėtimas nustatytas 13 asmenų, tarp jų ir ligoninės darbuotojams. Savaitei sustabdytos planinės ortopedijos-traumatologijos ir ginekologijos asmens sveikatos priežiūros paslaugos. Tačiau skubioji pagalba Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje teikiama.

Taip pat skaitykite:

Koronavirusas stabdo Tauragės miesto seniūnijos darbą

Koronavirusas įsisuko į Tauragės rajono ugdymo įstaigas

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą