Paukštytės atvyko. Paukštelis nenukentėjo

Dalintis:

Kas karštą vasarą jus gali pririšti prie TV ekrano? Protingieji prodiuseriai tai seniai žino. Todėl ir šią savaitę mus kaitino ne tik oro, bet ir vakarinių ekranų temperatūra. Žinoma, čia mes – apie Europos futbolą. Ir, žinoma, – apie lietuvišką krepšinį. Ir dar: šiek tiek – apie televizinę alaus reklamą, nes neatskiriamas futbolo ar krepšinio sirgaliaus palydovas – ypač, kai tos rungtynės žiūrimos per TV – yra alus.

Vinguriuojame toliau. Vaizdelis visose tose alaus reklamose – gražus ir kokybiškas. Bet net ir Seimo nariai (įskaitant garbųjį A.Verygą) supranta: esmė neteisinga ir iškreipta, nes iš tikrųjų  reklamuojamas ne alus be laipsnių, o visai kitoks alus.

Beveik identiškas nuotykis šią savaitę įvyko ir TV3 televizijoje, kai po ilgalaikių ir skambiais žodžiais išpieštų anonsų („tarptautinis projektas“, „jaudinantis šou“) eterin buvo išleista pirmoji laidos „Meilė be sienų“ dalis. Buvo parodyta tai, kas labai supanašėjo su ta lietuviška alaus reklama: gražios merginos iš Ukrainos ir simpatiški (kai kurie net atletiški) vyrukai iš Lietuvos apie kokią nors Meilę (nei su sienomis, nei be jų) net neužsiminė. Pokalbiai sukosi tik apie lovą, nes meilė be lovos – kaip tas alus be promilių. Tik ar prisimena TV3, kad dar visai neseniai skelbėsi esanti bene vienintelė Lietuvoje tikroji „šeimų televizija“?

Ar priekaištas čia? Žinoma, kad ne! Ir visai mano amžiuje smagu žiūrėti į tas beveik tikras Ukrainos gražuoles. Tik vėl, matyt, amžius ir ilgametė televizinė patirtis kalti, kad nesunkiai įžiūrėjau ir nepriekaištingą bei puikų Lietuvos grimuotojų darbą; ir situacijas, iš kurių „dramaturgus“ gelbėja lietuviškieji dizaineriai. Dar turėčiau pagirti projekto kastingo specialistus, bet žinau, kad jų darbo brokas serijiniuose filmavimuose viršun lįsti ima tik trečioje ar ketvirtoje laidoje. Pagyvensim – pamatysite. Taip sakau, nes antrosios „serijos“ nežadu žiūrėti. Jei taip atsitiktų – pasiteisinčiau, kad žiūriu dėl puikių vedėjų – Inetos Stasiulytės (pirmojoje laidoje jai nebuvo leista nė žodžio ištarti) ir Justino Jankevičiaus. Tai puiki pora: rodanti, kad televizija projektui pinigų nepagailėjo. Tik ar atsipirks?

Žinoma, atsipirks, jei jau sutarta „Meilę be sienų“ ir kuriai nors Ukrainos televizijai parduoti. Daug rimtesnis klausimas, ar Ukrainos TV – projektui pasibaigus – jį pirks, nes tikrai žinau, tos mergaitės „šposą“ dar ne vieną iškrės. Štai jau pirmąją naktį vienas lietuviškųjų jaunikių buvo žiauriai jų išpeiktas: kaip, girdi, jis galįs nueiti vienas miegoti ir savo lovon Ukrainos mergaičių (gal net abiejų kartu) nepasikviesti?

O paskui, kai su paslėptomis kameromis apsiprantama ir prisegtieji mikrofonai pamirštami, iš ekrano pasipila ir „mergaičių“ dalinimasis („tu imk tą, o aš bandysiu paimti tą kitą“), ir pokalbiai apie veiksmingus (o gal šiame „seriale“ net privalomus) prezervatyvus. Ir dar „panelės“ ukrainietės nesidrovi įvardyti, kokio dydžio turėtų būti jų svajonių lietuvio Svarbiausiasis Organas.

Dabar pasiteisinsiu, kodėl žodžius „mergaitės“ ir „panelės“ rašiau kabutėse. Todėl, kad ne viena iš tų potencialių tarptautinių nuotakų jau yra buvusi santuokoje. Kai kurios ir vaikų turi. Bet visos vienu balsu sako, kad apie Lietuvos vyrus yra daug gero girdėjusios. Apie tai, kokie jie mėlynakiai ir ištikimi.

Tuos vyrus ir jūs turėtumėte skubiai apžiūrėti, nes pagal šou taisykles jau po pirmųjų 36 veiksmo valandų devynios ukrainietės nuspręs, kuris gi iš trijulės prasčiausias, kuris pateisino mažiausiai jų vilčių, ir tuomet tas herojus iš šou bus išmestas. Bet negi tik du liks? Žinoma, ne: išmestojo vieton bus pasiųstas kitas lietuvis – būsimasis seksgigantas arba būsimoji teležvaigždė. Kodėl juos taip – nelabai gražiai – įvardijau? Tai ne aš, o jie patys save įvardijo. Mat redakcijai siųstose anketose – dalyvavymo šou parade paraiškoje – kiekvienas turėjo pranešti, ko šioje laidoje ieškos. Atsakymą galima buvo pasirinkti iš keturių variantų: ilgalaikių santykių, nuotykių, TV žvaigždės vardo arba – sekso.

Jeigu jūs būtumėte laidos prodiuseris, tai kuriuos dalyvius pasirinktumėte? Atspėjau? Jei taip, tai priminsiu, kad programon savo anketas atsiuntė per 700 vyrų iš visos Lietuvos. Jų amžius – nuo 18 iki 55-erių. Tad gal net ir aš toliau norėsiu žiūrėti? Nes knieti pamatyti, kaip patyrusios viliokės (feisbuko puslapyje lietuvaičiai jas gal ir nepelnytai, bet paprastai vadina „eskorto mergaitėmis“ arba „palydovėmis“) bandys ištekėti už kokio šeštąją dešimtį įpusėjusio lietuvio-ūkininko. Ančiuko svajonė.

Beje, ančiukas čia paminėtas visai neatsitiktinai. Mat jau pirmojoje vadinamojo šou dalyje įvyko tai, ko joks scenaristas nenumatė. Kai viena porelių eteryje pagaliau pabandė improvizuoti tikrosios meilės tematika, kažkur pastalėje suspurdėjo mažytis paukštelis sužeistu sparneliu. Nuotaka-ukrainietė visaip bandė jį delne sušildyti, net vandenėliu girdyti ir net jo snapelį bučiavo. O lietuviškasis jaunikis užpavydėjo: pasakė jai, kad ne paukštelį, o jį ji turėtų bučiuoti. Na, tiesiog neplaninė konfliktinė situacija. Todėl buvo rodoma ilgai ir nuobodžiai.

Dabar – įprasta tokioms situacijoms pastaba: filmavimą paukštelis išgyveno.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą