Pro langą į dangų

Dalintis:

Sako, melo trumpos kojos. Užtat labai ilgas liežuvis. Tai, kad kojas melui pakeičia ilgas liežuvis, dabar – kaip ant delno. Na, bent jau tiems, kurie į pasaulį žiūri savomis akimis – ne pro svetimo ilgo melo liežuvio atsišerpetojimus.

Žmonių žudikas ir lėktuvų užgrobėjas Lukašenka valstybinėmis Baltarusijos oro linijomis specialiai gabena į Minską pabėgėlius iš Irako, kuriuos permeta į Lietuvą. Mūsų pasieniečiai juos gaudo, uždaro į laikinas stovyklas.

Tuo metu vietiniai naudingi idiotai it pagal komandą staugia nuo rubežių: landsbergių valdžia pati prisikvietė migrantų, tegu patys juos pas save ir apgyvendina. O tūkstančiai avių nuo Vilniaus iki Skuodo bliauna paskui juos tą patį.

Čia jūs rimtai – prisikvietė? Migrantus reikia kažkur apgyvendinti ir saugoti. Tai Lietuvos, kaip civilizuotos valstybės, įsipareigojimai prieš sąjungininkus, civilizuotą pasaulį ir Dievą, jei dar laikom save krikščionimis. Natūralu, kad geriausia pabėgėlius laikyti ten, kur jie sugaunami. Ir greičiau, ir pigiau. Dieveniškės ir Rūdninkų poligonas – kaip tik tai.

Melagių choras užbliauna, o tūkstančiai piktuolių it avys iš G.Orwello „Gyvulių ūkio“ atitaria: „Tai lietuvių genocidas!“

Viešpatėliau aukštielninkas. Šalčininkų r. tik kas dešimtas žmogus – lietuvis. Dauguma čia  lenkai. O kas krokodilo ašaras dėl lietuvių genocido lieja? Seimo narė B.Petkevič iš Lenkų rinkimų akcijos. Jos vyras savo feisbuko profilį neseniai puošė Rusijos vėliava. Kaip sako negraži, bet šiuo atveju tinkanti rusų patarlė, pezi tai pezėk, bet ir saiką reikia žinoti.

„Valdžia nieko nedaro, kad neįleistų pabėgėlių, o mūsiškius tai muša!“, bliauna ilgaliežuviai.

Kaip tai nedaro? Visi migrantai sėkmingai sulaikomi ir uždaromi. Uždaryti – rūšiuojami, tikrinamos jų tapatybės, kas, be asmens dokumentų, itin nelengva. Dieną naktį dirba pasieniečiai, kariuomenė, policija, kuriems, užuot padėję, trukdo naudingi idiotai.

Užuot ėję protestuoti prie Baltarusijos ambasados, blokuoja kelius, mušasi su policija, reikalauja atstatydinti Lietuvos valdžią. Jiems mat reikia neįleisti nė vieno migranto.

Pagirtinas noras. Tik kaip? Vienintelis būdas – šaudyti. Šaudyti moteris ir vaikus. Ar Lietuva kokia fašistinė valstybė, kad šaudytų žmones, prašančius prieglobsčio? Lietuva – sena krikščioniška šalis. Tai darom, ką galim, – sulaikom, uždarom ir diplomatiniu keliu tariamės dėl deportacijos. Dėl to užsienio reikalų ministras vyko į Bagdadą ir Stambulą.

„Be rezultatų!“, užbliauna melagių choras. Diplomatija – ne kates veisti. Tas vizitas buvo reikalingas ateičiai, kad jau ne mes, o ES spaustų Iraką pasiimti pabėgėlius mainais į tolesnę finansinę paramą.

O kas iš jūsų matė gyvą pabėgėlį? Taigi. Tai iš kur ta isterija? Dangus negriūva. Valstybės mašina veikia – pasijungė SKAT, kariuomenė, šauliai.

Regis, tai ir netinka penktajai kolonai, kuri trokšta pasinaudoti situacija ir nelaukus rinkimų sugrąžinti į valdžią saviškius. Nešvarios rusiškos salietros pirklius, kurie ir partijos pirmininkai, pasirengę bučiuoti užpakalį Lukašenkai, kad tik galėtų toliau su juo daryti gešeftą. Štai dėl ko dangus griūva kaip tam pasakos katinui.

Tai ar neturim problemos? Turim. Problema – isteriškas banditas už sienos. Ar neturėtume remti baltarusių laisvės siekimo? Tam mus įpareigoja Sąjūdžio idealai. Dėl to sutarė visos Seimo partijos ir Prezidentas. Tai Lietuvos pozicija. Mano ir jūsų. Pasirinkimas yra toks – arba apginti šią poziciją, arba patiems išsikastruoti.

Jei ką, priminsiu: melo kojos trumpos.

Dalintis:

About Author

Lietuvos žurnalistas, publicistas, signataras. 1992–2012 m. dienraščio „Lietuvos rytas“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas, internetinio portalo lrytas.lt redaktorius. 2012–2015 m. laikraščio ir naujienų portalo „15 min“ vyriausiasis redaktorius. 2015–2016 m. žurnalo „Veidas“ vyriausiasis redaktorius ir direktorius. 2019 m. tapo „Tauragės kurjerio“ bendradarbiu.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą