„Subuvimas“ laukia naujų narių

Dalintis:

Tauragės pagyvenusių žmonių kolektyvas „Subuvimas“, susibūręs 1994 metais, pagyvenusio amžiaus tauragiškius kviečia praskaidrinti kasdienybę ir jungtis į kolektyvo veiklą. Šiuo metu „Subuvimas“ buria 31 narį.

„Subuvimiečiai“ rengia vakarėlius įvairia tematika – pagerbia jubiliatus, organizuoja pažintines ekskursijas, konkursus. Susirinkę dalyviai turiningai praleidžia laiką, dalydamiesi savo džiaugsmais ir rūpesčiais, padainuodami, skaitydami eiles, skanaudami savo gamintus patiekalus, grožėdamiesi savo rankdarbiais.

Šiuo metu kolektyvas gyvai bendrauti negali. Bet džiaugiamės, kad tokiu sunkiu metu, kai dėl COVID-19 pandemijos šalyje įvestas karantinas ir gyvai negali vykti jokie renginiai, šiemet, kovo 10 dieną, kolektyvas „Subuvimas“ nuotoliniu būdu dalyvavo Klaipėdos miesto bendruomenės namų klubo „Rūta“ organizuotame nuotoliniame renginyje „Tradicinis skaitovų konkursas, skirtas Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai“. „Subuvimo“ pirmininkė Danguolė Baužienė paskaitė eilėraštį „Susikibkime, broliai ir sesės“, kolektyvo moterų ansamblis atliko dainą „Lietuvai“. Šiame konkurse „Subuvimo“ pasirodymas įvertintas trečiąja vieta.

Visus pagyvenusio amžiaus tauragiškius, norinčius praskaidrinti savo kasdienybę, kviečiame įsijungti į Tauragės pagyvenusių žmonių kolektyvą „Subuvimas“. Kreiptis į kolektyvo pirmininkę Danguolę Baužienę, tel. 8 609 95 766.

Parengė Violeta Mirauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą