fbpx

Vos du nauji susirgimai

Dalintis:

Per vakar dieną Lietuvos laboratorijose nustatyti du nauji susirgimai koronavirusine infekcija. Tokie rezultatai gauti ištyrus 6026 ėminius.

Analizuojant Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktus statistinius duomenis, matyti, kad vakar laboratorijose nustatytas 21 koronaviruso atvejis, iš jų penki užkrėsti ėminiai atvežti iš mobiliųjų tyrimo punktų. Tačiau iš visų teigiamų atsakymų nauji konstatuoti tik du.

Iš viso šalyje per visą viruso plitimo laikotarpį konstatuoti 1778 susirgimai COVID-19. Iš jų 1447 jau pasveiko, o vis dar serga 245 žmonės.

Saviizoliacijoje yra 238 žmonės.

Kol kas nepakito mirusiųjų nuo koronaviruso skaičius – jų 76. Taip pat 10 užsikrėtusiųjų mirė, nors konstatuota kita mirties priežastis.

Skelbiama, jog nuo birželio pradžios Lietuvoje nustatyta 17 įvežtinių viruso atvejų.

Per viruso plitimo laikotarpį Lietuvos laboratorijose ištirta daugiau nei 375 tūkst. ėminių. Iš jų 114 tūkst. gauta iš mobiliųjų tyrimo punktų.

Primename, kad šiandien jau baigėsi karantinas, tačiau ekstremalioji padėtis valstybėje vis dar nenutraukiama. Tad kai kurie apribojimai lieka galioti. Visuomenė informuojama, kad nuo šiandien apsauginių kaukių dėvėjimas jau tik rekomenduojamas, tačiau nebe privalomas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą