Penktadienio, rugsėjo 29-osios, „Tauragės kurjeryje“: Kornelijos įvaikinimo pėdsakais – mergaitė ruošiama išvežti į Naująją Zelandiją

Dalintis:

Dvylikametė tauragiškė Kornelija (vardas pakeistas) bus pirmasis Lietuvos vaikas, kurią šiemet įsivaikins ir į tolimą šalį gyventi išveš Naujosios Zelandijos piliečių šeima. Lietuvoje tai labai retas atvejis.

Sudėtingo likimo mergaitė, du jos broliai ir sesuo augo vaikų globos įstaigoje. Į „Tauragės kurjerį“, prašydamas pagalbos, kreipėsi mergaitės brolis Erikas. Vaikinas sielvartauja, kad  sesutės daugiau niekada nepamatys, o įvaikinimo institucijos nei jam, nei kitam broliui ir seseriai jokios informacijos neteikia, esą jie nebėra dvylikametės šeima. Įvaikinimo tarnyba apie šį konkretų atvejį taip pat nieko nekomentuoja.

„Dabar sesutės Tauragėje jau nebėra. Kiek žinau, ji išvežta į Vilnių ir ten yra su savo naujaisiais globėjais. Niekas nei man, nei kitiems broliui ir sesei nepranešė, kad mūsų sesutė bus įvaikinta“, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo Kornelijos  brolis.

Visą straipsnį skaitykite jau rytoj naujausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Rugsėjo 29-ąją „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

Mokytojai streikuoja, stabdomas ugdymas;

Brangstant paslaugoms, padidinti ir verslo liudijimų įkainiai;

Bažnyčioje iškilmingai pagerbti rajono socialiniai darbuotojai;

Papildomų nuolaidų perkant elektroninį autobuso bilietą nebus;

Naujienos iš teismo salės: už vaiko „auklėjimą“ laidu siunčiamas į areštinę;

Vietoj sovietinių stulpų – paminklas Klaipėdos krašto prijungimui;

Žygeivių prastas oras neišgąsdino.

Mūsų bičiulis Henrikas Vaitiekūnas šįkart paaiškins, kuo skiriasi turtingųjų ir beturčių mąstymas, o šeimininkėms ir šeimininkams pasiūlysime receptą iš vaikystės – varškės spurgės: greitai ir gardžiai.

Startuoja 2024 metų prenumeratos priėmimas. Kaip visada prenumeratorių laukia puikios dovanos. Visa informacija – penktadienio numeryje!

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą