Valymas tęsiasi: palikti pareigas pareikalauta ir gaisrinės vadovo

Dalintis:

„Tauragės kurjerio“ žiniomis, šiandien, prieš pat savo padėkos vakarą Tauragei nusipelniusiems žmonėms, Tauragės meras Sigitas Mičiulis atliko dar vieną svarbų darbą – pasirašė potvarkį iš pareigų atleisti 17 metų Tauragės priešgaisrinei tarnybai vadovaujantį  Gintarą Ramanauską. Redakcija turi patikimos informacijos, kad jo atleidimo detalės vakar su kai kuriais tarybos nariais buvo aptartos mero kabinete. 

Šįryt į mero kabinetą buvo pakviestas ir pats Tauragės priešgaisrinės tarnybos vadovas Gintaras Ramanauskas.

„Tauragės kurjeriui“ jis teigė, kad jam rajono vadovas Sigitas Mičiulis, lygiai taip pat, kaip kiek anksčiau bibliotekos direktoriui Sigitui Kancevyčiui, pasiūlė rašyti prašymą išeiti iš darbo savo noru. Pasak gaisrinės vadovo, mero darbo metodai, sunkiai suvokiami sveiku protu.G.Ramanauskas redakcijai teigė nesutikęs su tokiu mero siūlymu. Nuo šios žinios ir patirto streso jam sušlubavo sveikata. Vyras turi nedarbingumą.

Apie G.Ramanausko atleidimo detales ir tai, kas vyksta už žurnalistams dažniausiai uždarų mero kabineto durų, skaitykite artimiausiuose „Tauragės kurjerio“ numeriuose.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą