Siaubinga nelaimė oro balionu: tarp nukentėjusių ir tauragiškiai

Dalintis:

Motinos dieną Šilutės rajone įvyko baisi nelaimė ore: nevaldomas balionas trenkėsi į pastatus, nutraukė elektros laidus.

Nelaimė įvyko sekmadienį, 20.30 val. Vilkų Kampo kaimo ribose. Skelbiama, kad 38-erių moters valdomas oro balionas dėl pasikeitusios vėjo krypties tapo nevaldomas ir trenkėsi į kaime esančius pastatus, nuplėšė elektros laidus, vėliau pakibo medyje.

Lietuvos policijos departamentas informuoja, kad nelaimės metu žmonės ėmė kristi iš oro baliono lopšio. Naujienų portalo 15min duomenimis, balionui sustojus lopšyje buvo likęs tik vienas vyras ir mergaitė.

Į nelaimės vietą atskubėjo ir ugniagesiai gelbėtojai, ir greitosios medicinos pagalbos darbuotojai.

Susižalojo du 60-mečiai vyrai, 53-ejų ir 33-ejų moterys bei du nepilnamečiai – 15-metis paauglys ir 13-metė mergaitė. Sužalota buvo ir oro balioną valdžiusi moteris. Jie išvežti gydymui į Klaipėdos ir Šilutės ligonines. Kaip šįryt informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Lina Banienė, oro balionu keliavo Pagėgių savivaldybės taip pat Tauragės ir Vilniaus miestų gyventojai.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą ir aiškinasi nelaimės aplinkybes.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

2 komentarai

  1. Laba diena. Aš esu tos 12-metės draugė aš galiu išmformuoti kad mergaitei yra trylika metų , o jos broliui yra penkiolika metų

Palikite komentarą