fbpx

Seimo mandato sieks ir nepartinis Vidas Bičkus

Dalintis:

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) užregistravo ketvirtąjį pretendentą į kandidatus Tauragės vienmandatėje rinkimų apygardoje artėjančiuose Seimo rinkimuose. Seimo nario mandato bandys siekti kol kas vienintelis nepriklausomas pretendentas skaudviliškis Vidas Bičkus.

Kandidatuoti į Seimą kaip nepartiniam ir prie jokios politinės partijos neprisišliejusiam kandidatui sunkiau nei kitiems – reikia rasti rėmėjų politinei kampanijai vykdyti, surinkti mažiausiai 1000 visuomenės narių parašų. Tačiau Vidas Bičkus sako šių užduočių labai nesibaiminantis.

– Ne viena partija man siūlė prie jų prisijungti ar kaip nepartiniam kandidatui atstovauti Tauragei artėjančiuose rinkimuose, tačiau visiems atsakiau. Nusprendžiau kandidatuoti savarankiškai, nors taip ir sunkiau. Jei prisišliečiau prie kurios nors partijos, išduočiau tai, ką deklaravau per savivaldos rinkimus, – „Tauragės kurjeriui“ sakė V.Bičkus, į Tauragės rajono savivaldybės tarybą išrinktas kaip rinkimų komiteto „Nepartinė Tauragė“ narys.

Prieš metus V.Bičkus, kaip nepartinis kandidatas, dalyvavo ir tiesioginiuose mero rinkimuose. Liko trečias, nusileidęs į antrąjį rinkimų turą tuomet patekusiems dabartiniam merui liberalui Dovydui Kaminskui ir socialdemokratui Dariui Petrošiui.

Jei būtų išrinktas Seimo nariu, V.Bičkus patikino siektų aukščiausiajai valdžiai atverti akis, kaip iš tiesų gyvena nuo sostinės nutolę regionai. V.Bičkaus teigimu, šiuo metu Seimo pagalba regionams labiau deklaratyvi, realios naudos nedaug.

Išsamesnį interviu apie V.Bičkaus sprendimą kandidatuoti į Seimą, kodėl jis taip nepasitiki partijomis ir kitas artėjančių rinkimų naujienas skaitykite penktadienio „Tauragės kurjeryje“.

Be V.Bičkaus, VRK užregistruoti dar trys pretendentai kandidatuoti į Seimą Tauragės apygardoje – „darbietė“ Santa Kairienė, socialdemokratas Darius Petrošius ir konservatorius Arūnas Valinskas.

Dalintis:

About Author

Ramunė Ramanauskienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Palikite komentarą