Pažadas: seniausios Tauragės mokyklos stadionas remonto sulauks dar šiemet

Dalintis:

Pagal Švietimo įstaigų sporto aikštynų atnaujinimo programą per ketverius metus numatyta renovuoti 31 šalies sporto aikštyną. Tarp Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos minimų keliasdešimties aikštynų – ir Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos stadionas.

Anot Martyno Mažvydo progimnazijos direktoriaus Remigijaus Masteikos, konkurso organizatorius – Tauragės rajono savivaldybė. Stadiono renovacijos projektas buvo parengtas dar 2017 metais, kai buvo planuojama visos progimnazijos renovacija.

– Tik dabar gavome džiugią žinią, kad savivaldybė gavo finansavimą progimnazijos stadiono atnaujinimui iš Sporto aikštynų atnaujinimo programos. Kadangi projektas seniai parengtas, belieka jį įgyvendinti, – pasidžiaugė Martyno Mažvydo progimnazijos direktorius.

Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos stadionas. Daivos Žebelienės nuotrauka

Anot R.Masteikos, švietimo įstaigų, kurių sporto aikštynai bus atnaujinami 2021–2024 metais, sąraše Martyno Mažvydo progimnazija – antroje vietoje, tad darbai turėtų prasidėti dar šiemet.

Renovuotame daugiafunkciniame stadione turėtų atsirasti krepšinio, futbolo, tinklinio, lengvosios atletikos aikštės, nauji bėgimo takai. Atnaujintame stadione galės sportuoti ne tik šios progimnazijos moksleiviai, bet ir lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai, Sporto centro mokiniai, taip pat miesto gyventojai. Kaip ir dabar, mokyklos teritorija ir stadionas bus stebimi vaizdo kamera. Pasak Martyno Mažvydo progimnazijos direktoriaus, stadione įrengta moderni stebėjimo sistema.

Šiems darbams valstybė skyrė apie 252 tūkst. eurų, dar apie 38 tūkst. eurų pridės Tauragės rajono savivaldybė.

Pasiūlymai ir prašymai dalyvauti konkurse progimnazijos stadiono atnaujinimo darbams atlikti priimami iki gegužės 14 dienos. Konkursas paskelbtas balandžio 30 dieną.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą