Astrologinė prognozė rugsėjo 4–10 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Kitą savaitę trokšite materialinio ir dvasinio komforto, meilės. Gali būti, kad gausite naudingą patarimą arba piniginę išmoką. Stenkitės laiku sutvarkyti nuosavybės dokumentus. Aktualu gali būti susitarti dėl bendradarbiavimo, informacijos, derėtis, ieškoti kompromiso, megzti ryšius, imti ar teikti interviu.

JAUTIS

Savaitės pradžioje galite aptarti svarbius reikalus, išgirsti pasiūlymų. Galimi tam tikri laimėjimai, pripažinimas. Jeigu kažką kitiems reklamuojate, veikiausiai būsite įtaigūs ir gausite pajamų. Neatidėliokite darbų ir vizitų, kuriuos tikslinga atlikti kuo greičiau. Neblogai spręsis klausimai, susiję su mokslu ir mokymais, reklama, žiniasklaida.

DVYNIAI

Kitą savaitę sunku bus laikytis dienotvarkės. Gali pasikeisti kai kurie planai. Regis, puikiai seksis tokios veiklos, kurioms reikalinga ramybė, susikaupimas, konfidencialumas. Sustiprėjusi intuicija padės atskirti grūdus nuo pelų. Kita vertus, jūsų paslaptys kils į paviršių arba jau iškilusias mėginsite kažkaip pateisinti.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę ieškoti bendraminčių, diskutuoti, atnaujinti norimus ryšius. Kur benueitumėte ar nuvažiuotumėte, pamatysite pažįstamų veidų. Savaitės antroji pusė tinkama dvasinėms praktikoms, kūrybai. Tikėtinas meninis įkvėpimas, empatiškumas. Nors pasitaikys nesklandumų, sudirgusių emocijų, tačiau nuotaiką skaidrins viliojantys pasiūlymai.

LIŪTAS

Kitą savaitę pasitaikys nesklandumų, tačiau rimtos pastangos atneš puikių vaisių, ypač jei galvojate apie karjeros perspektyvas, verslo partnerystę. Galite kažkuo pasižymėti. Palanku sudaryti sutartis, spręsti organizacinius klausimus. Būsite nusiteikę problemas spręsti kolektyviai ir remdamiesi geriausiomis praktikomis.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje labai domėsitės mokslo, kultūros, politikos, kelionių, užsienio reikalų klausimais. Regis, jums netrūks autoriteto ir galite atskleisti savo geriausias profesines ar intelektines savybes. Galite gauti lauktą žinią arba įvyks reikšmingas įvykis, pokalbis ar interviu. Jeigu leisitės į kelionę, nepraraskite budrumo kelyje.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje imsitės reikalų, susijusių mokesčiais, investicijomis, draudimu, paveldėjimu. Regis, tai atliksite sėkmingai. Galima vykusi investicija, pelnas. Jeigu ieškote darbo ar rėmėjų, galite gauti pranešimą. Tikėtini kontaktai su kultūros, švietimo veikėjais, užsieniečiais. Turėtų sustiprėti pasitikėjimas, sumažėti abejonių.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia tinkama susitarimams dėl tarpininkavimo, partnerystės, bendradarbiavimo, teisinės konsultacijos ar pan. Regis, nesunkiai rasite sąjungininkų, o oponentai ir konkurentai per daug netrukdys. Gali atsirasti proga atnaujinti seną pažintį arba labiau suartėti su antrąja puse. Nuo savaitės vidurio galbūt pavyks pradėti aktualų projektą ar prie jo grįžti ir užbaigti.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę stropiai tvarkyti dalykinius reikalus. Regis, būsite pastabūs detalėms, išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Galite dalyvauti konkurse ar debatuose su oponentais. Jeigu mėginsite įsidarbinti, turėtų pasisekti. Jūsų inovatyvumas, darbštumas bus puikiai įvertintas.

OŽIARAGIS

Kitą savaitę palanku užsiimti kūrybiniais projektais, šou verslu, dirbti su augančia karta, rengti sutartis, tarpininkauti bei pasirūpinti grožiu ir sveikata. Galite sužibėti talentais, erudicija ar ypatingomis savybėmis. Nuo savaitės vidurio tiktų eiti į darbo interviu, aiškintis teisinius klausimus.

VANDENIS

Savaitės pradžioje iš nekilnojamojo turto sandorių, finansinių operacijų, projektinės veiklos galite gauti naudos. Arba pavyks sumanymas, susijęs su praktiniais šeiminiais reikalais. O galbūt jus nustebins artimo žmogaus dosnumas ar kilnumas. Jeigu dirbate su kūrybiniu projektu, gali kilti klausimų dėl finansavimo.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje aktualūs bus reikalai, susiję su žiniasklaida, mokslu, ryšiais, reklama, pervežimais. Galite pademonstruoti puikias žinias. Regis, teks skirti nemažai dėmesio ir šeimai ar individualiam verslui. Galbūt parūps remonto darbai, svarbūs pirkiniai, verslo susitarimai. Nuosavybės, nuomos reikalai turėtų spręstis jūsų naudai.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą