Kraštietė Emilija Katauskaitė tauragiškiams dovanoja koncertą

Dalintis:

Dainininkė, vokalo mokytoja Emilija Katauskaitė gimtajame Tauragės mieste, Švč. Trejybės bažnyčioje, gegužės 7 dieną, 16 val., kviečia kraštiečius ir miesto svečius į pirmąjį autorinį koncertą Motinos dienos proga. Emilija atliks populiarius kūrinius, dainuos ir savo sukurtų, kai kurie po bažnyčios skliautais skambės net itališkai. Kartu su dainininke atvyksta žinomi muzikantai, grojantys garsiems Lietuvos atlikėjams.

Ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių scenose Emilija Katauskaitė ne naujokė – yra koncertavusi su kitais atlikėjais, dalyvavusi įvairiuose muzikiniuose konkursuose, pelniusi aukščiausius įvertinimus. Emilijos sukurtos dainos greitai šokteli į topų viršūnes ir tampa hitais, ji filmavosi muzikiniuose klipuose.

– Šiemet Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė, meras mane pakvietė būti viena kultūros sostinės ambasadorių. Buvo labai malonu, kad įvertino mano kultūrinį kelią, pamalonino širdį, todėl noriu padovanoti žmonėms savo solinį akustinį koncertą. Ilgai svarsčiau, kur jis galėtų vykti, nusprendžiau, kad labai gražu ir jauku bus bažnyčioje. Klebonas man pritarė, – atviravo Emilija.

Sekmadienį, gegužės 7 dieną, 16 val. (pasibaigus 15 val. mišių aukojimui), Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje vyks gyvojo garso koncertas. E.Katauskaitei muzikos instrumentais pritars Lietuvoje žinomi ir daug pasiekę muzikantai, grojantys ne tik Vaidui Baumilai, Donatui Montvydui ir Marijonui Mikutavičiui, bet ir kitoms muzikos pasaulio įžymybėms.

– Labai džiaugiuosi, kad klavišiniais man pritars Kasparas Meginis, o gitara – Žygimantas Kepenis. Ilgai svarsčiau, ką ir kaip surengti, buvo nedrąsu. Tikiuosi, kad žmonės ateis pasiklausyti gražiai bažnyčioje skambančios lyrinės, šviesios muzikos, atsives mamas, visi pabūsime jaukiai, nuotaika bus puiki, pavasariška, – apie būsimą koncertą kalbėjo atlikėja.

Emilija Katauskaitė atskleidė, kad koncerte skambės visiems gerai žinomos dainos, nemažai jų – romantinės, bus skirtų mamoms. Ji atliks ir senesnius kūrinius, ir šių dienų hitus. Emilija jau seniai dainuoja įvairiomis kalbomis, bažnyčioje ji padainuos itališkai. Ši daina buvo viena pirmųjų, kuria ji pradėjo solo karjerą, ją dainuodavo prieš daugiau nei dešimt metų įvairiuose renginiuose Tauragėje.

– Labai gera ir smagu čia sugrįžti, nes man širdyje Tauragė – namai. Labai faina ir nedrąsu bus dainuoti saviems. Jaudinuosi, nes tai pirmas mano solinis koncertas, tikiuosi, kad dabar jų tik daugės, nes mano karjera vystosi ir intensyvėja. Planų daug, bet pradžią norėjau padaryti būtent Tauragėje – iš kur kilusi, kur prasidėjo mano muzikinis kelias. Čia mano pirmoji mokytoja, pirmieji konkursai, koncertai. Kadangi Tauragė – kultūros sostinė, tai noriu žmonėms padovanoti šventę, – patikino dainininkė.

Emilija koncertą dovanoja ne tik muzikos ir dainavimo mokytojams, bet ir dalykininkams. Ji teigė labai norinti atsidėkoti žmonėms, su kuriais užaugo, kurie buvo jos gyvenimo kelyje, kurie padėjo jai tobulėti, padrąsino, pamokė.

– Tokių žmonių labai daug, norisi juos visus matyti ir padėkoti. Gegužės 2 dieną – mano 33-iasis gimtadienis. Taigi koncerte dvi progas kartu atšvęsime. Prieš kelis mėnesius išleidau labiausiai subrendusį savo kūrinį, jis taip pat nuskambės bažnyčioje. Mano dainos romantinės, lyrinės, atspindi mano asmenybę, bet ateityje, manau, bus visko. Staigmenų bus nemažai, vasarą planuoju išleisti daugiau kūrinių, galbūt linksmesnių, – kalbėjo Emilija, bendradarbiaujanti su daugeliu muzikantų.

Emilijos Katauskaitės pirmoji dainavimo mokytoja – Lolita Nausėdienė, vėliau ji žinių sėmėsi iš Rasos Levickaitės-Šerpytienės. Baigusi mokyklą išvyko į Vilnių studijuoti teisę, o vokalo paslapčių mokėsi pas Rositą Čivilytę. Baigus teisės studijas Emilijai trauka dainavimui tik stiprėjo, todėl išvyko į Londoną studijuoti vokalo. Dabar darbo dienomis ji dirba pagal specialybę, moko vokalo, o savaitgaliais ir vasarą dažniausiai dainuoja privačiose šventėse.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą