Penktadienio, balandžio 12-osios, „Tauragės kurjeryje“: tragiška padėtis visai negąsdina – į Italiją išvyko visa TRATC administracija

Dalintis:

Ant bankroto slenksčio stovintis Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras – tikra svajonių darbovietė. Vos pernai gruodį vadovauti šiai iš milžiniškų nuostolių niekaip neišsikapstančiai įmonei pradėjusi Donvina Arlauskienė su visu būriu kolegų išvyko atostogų į Italiją.

Kaip paaiškėjo, svečioje šalyje vieši ne tik įstaigos vadovė, bet ir jos pavaduotoja, įmonės buhalterė, kontrolierė, Atliekų tvarkymo skyriaus vedėja ir vos prieš du mėnesius čia įsidarbinusi viešųjų ryšių specialistė. Meras tame problemos nemato ir teigia, kad „visi dirbantys žmonės turi teisę į atostogas“.

„Kalbėjau su direktore, ji sakė, kad vyks atostogų, o dėl kitų darbuotojų nežinau. Čia jau vadovo kompetencija. Šiaip savivaldybėj mes niekada visi atostogų vienu metu neišeinam“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo vienas TRATC akcijų valdytojų Šilalės savivaldybės meras Tadas Bartkus.

Apie TRATC darbuotojų keliones skaitykite penktadienio „Tauragės kurjeryje“.

Balandžio 12-ąją „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

Krašto fotografams vadovaus žurnalistė Morta Mikutytė;

Tauragiškis Mindaugas Venckaitis Lietuvai iškovojo olimpinį kelialapį;

Paskelbti „Idėjos Tauragei“ laimėtojai;

Demontuos seną statinį Gaurės miestelyje;

Startuoja Seimo rinkimų politinė kampanija;

Naujienos iš teismo: vogtu automobiliu grįžęs į Lietuvą tauragiškis pats „prisidavė“ policijai;

Pristatyta pirmoji Jurgitos Navickienės kūrybos paroda;

Tauragės krepšinio komandą sėkmė lydėjo respublikinėse trijulių pirmenybėse.

Ir tai dar ne visos pastarųjų dienų naujienos: mūsų bičiulis Henrikas Vaitiekūnas padės atpažinti, kuriam socialinių tinklų naudotojų tipui priklausote, o skaitytoja Nijolė pasidalins puikiu šašlykų receptu.

Nors sinoptikai ir nežada daug šilumos, tačiau saulutės lyg ir netrūks. Tad šviesaus savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

4 komentarai

  1. atliekų rinkliavos auka on

    TRACT morališkai bankrutavo visų apskrities gyventojų akyse……Niekad nemaniau,kad arlauskienė gali būt tokia melagė…..Liberalus melas liejasi laisvai….

  2. Atostogauja už savo pinigus – valio. Kitas klausimas, kodėl savivaldybės įmonėje visi “savi” įdarbinti?

  3. Jo, kolektyvas susidraugavo. Neabejotina, nes savartynai visada buvo pelningi. Ližių savartyno darbuotojas “blogais laikais” nusipirko Volgą. Taip, dabar visi iš blogo gyvenimo atostogauja tik užsienyje. Šaunuoliai.

Palikite komentarą