Pirmajame žiemos „Tauragės kurjerio“ numeryje: teisiama šuniukų daugintoja sučiupta tęsianti savo „verslą“

Dalintis:

Atrodo, per Lietuvą nusiritęs šunų dauginimo skandalas ir žiaurus elgesys su gyvūnais niekur taip ir nenuvedė. Teisiama dėl žiauraus elgesio su gyvūnais tauragiškė Jurga S. pričiupta vėl parduodanti šuniuką.

Moteris teisinosi, kad šuniukas jos mamos, kuri teismuose buvo apibūdinama kaip labai silpnos sveikatos – matyt, pasveiko. O tiriant aplinkybes paaiškėjo, kad Jurga S. yra įgijusi teisę ženklinti gyvūnus. Ar normalu, kad už žiaurų elgesį su gyvūnais teisiama moteris lyg niekur nieko gali ženklinti keturkojus? Kokia bausmė laukia Jurgos S. šįkart, kai bus baigtas tyrimas? Kada moteris sulauks apygardos teismo verdikto už dar 2021 metais bute rastus sužalotus, išpjautomis balso stygomis, šunis? Atsakymai – šiandienos laikraštyje.

Taip pat penktadienio numeryje perskaitysite:

Dilema liberalams – kaip išsaugoti rinkėjų pasitikėjimą;

Nuo sausio kyla elektros kaina ir gamintojams, ir vartotojams;

Prasidėjus šalčiams su konteineriais vargsta ir tauragiškiai, ir atliekų vežėjai;

Sukčiai taikosi į kalėdinių dovanų pirkėjus;

Pagėgiai prašo pagalbos gydant pacientus;

Pergalės atvėrė kelią į superfinalą;

Į „Beržos“ bendruomenę atkeliavo tikra Kalėdų eglutė.

Laikraščio puslapiuose rasite ir tauragiškio susirūpinimą mieste pasodintais medeliais, ir teismo naujienas – šįkart rašome apie statybas be čekių ir su nelegaliais darbininkais. Pamanėme, kad jums bus įdomu daugiau sužinoti apie talentingus kaimynus iš Šilalės, kur įkurtas muzikinis teatras stato įspūdingus pasirodymus!

Be jokios abejonės, laikraščio puslapiuose rasite ir kolegos Henriko Vaitiekūno pašmaikštavimus, televizijos programą, sudoku galvosūkius ir gardaus pyrago receptą – jį iškepsite vos per 10 minučių!

Dėkojame, kad skaitote „Tauragės kurjerį“. Nesušalkite ir nepamirškite užsiprenumeruoti – visiems, prenumeruojantiems metams, padovanosime po kalendorių! Jų tikrai nepritrūks – užsakėme papildomai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą