Ar jau pripratote prie karantino?

Dalintis:

Skaitytojų klausėme, kaip jie pasitiks jau antrąsias Velykas karantine. Ar Vyriausybės pratęstas karantinas ir įvesti eismo ribojimai apsunkins gyvenimą?

Kostas:
Gyvenu kaime ir tie įvažiavimo ribojimai mane erzina. Turim reikalų mieste ir kaskart važiuojant reikia įrodinėti, kad nesi nusikaltėlis. Galų gale į Tauragę atvažiuojam ir maisto nusipirkti. Yra kaime parduotuvė, bet ten ir brangiau, ir pasirinkimas mažas. Manau, kad karantino nebereikia. Kas sąmoningas, ir be bausmių saugosis, o kas proto neturi, karantinas jo neįkrės. Be to, Tauragėje nėra tokia bloga padėtis. Galėtų čia visiškai visus ribojimus panaikinti.

Jelena. Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Jelena:
Prie visų ribojimų jau pripratau. Manau bus trečia, ketvirta koronaviruso bangos ir mes turime joms pasiruošti. Gal kažkada situacija pagerės, tik greitai gero tikėtis neverta. Aš pati saugausi, stiprinu imunitetą. Skiepytis neplanuoju. Man atrodo, kad norint išvengti virusų reikia prisižiūrėti, gerti vitaminus C ir D, vartoti geležį ir mikroelementus. Taip pat namuose darau gimnastikos pratimus. Man labiausiai gaila abiturientų ir jų tėvų. Šiuo sunkiu metu žmonėms ypač reikalinga psichologinė pagalba. Vaikai nerimauja dėl egzaminų, tėvai dėl vaikų ir darbų. Turime visi susitelkti, išgyventi ribojimus, karantiną ir sulaukti geresnio laiko.

Laima. Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Laima:
Iškęsime ir dar vieną karantiną. Ateina daug žmonių ir tikrai nėra visi pasipiktinę. Žmonės supranta, kad ribojimai turi būti, turi būti užkirstas kelias infekcijai. Mes, vaistininkai, esame pasiskiepiję, nes nuolat bendraujame su žmonėmis. Jeigu reikėtų testuotis, testuotumėmės ir neprieštarautume. Laukiame, kol viskas baigsis, ir vėl gyvensime kaip buvome įpratę. Mano patarimas paprastas – sveikata svarbiausia, saugokime vieni kitus.

Birutė. Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Birutė:
Labai gerai, kad pratęsė karantiną. Nors aš jau esu garbaus amžiaus ir esu paskiepyta abiem skiepų dozėmis, saugotis reikia vis tiek. Šventes sutiksiu viena, bet tokie dabar laikai. Geriau tyliai išlaukti ir vėl džiaugtis, nei vėl perpildyti ligonines sergančiaisiais. Jei nutrauktų karantiną, būtų palaida bala. Nebesusitvarkom be draudimų ir ribojimų. Neprieštaraučiau, jei ir parduotuves uždarytų. Galėtų palikti tik maisto prekes. Žmonės visko turi prisipirkę. Jei tai sustabdytų virusą, galėtume ir visai iš namų neišeiti.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą