Tauragiškiai: ne laikas linksmintis

Dalintis:

Prie vieno prekybos centrų sutiktų tauragiškių paklausėme – ar šiemet keisis jų šeimos tradicijos per artėjančias Kalėdų šventes?

Vytautas:
Negalima švęsti šiuo metu. Vaikai gyvena Tauragėje, bet bent jau dabar neįsileidžiu nieko į namus. Saugomės. Spės žmonės dar tas šventes paminėti. Dabar reikia laikytis nurodymų ir likti sveikiems. Turiu užsienyje gyvenančių giminių, bet jų į Lietuvą neišleidžia, jie namo nevažiuos. Aš ir dovanų jokių neperku. Anūkams pinigais dovanosiu, nusipirks, ką nori. Blogai daro tie, kure planuoja pas tėvus važiuoti, lankyti senus žmones. Manoji irgi buvo prastai pasijutusi, temperatūra pakilo, bet praėjo. Reikia išlaukti šį laiką, o tada gal šventės bus kitokios, bet jau kitąmet.

Alma ir Egidijus:

Alma ir Egidijus


Dar kol kas neplanuojame, kaip bus per Kalėdas. Tikimės, kad pamažės sergančiųjų, tada per Kūčias atvažiuos vaikai. Šiemet Kalėdos bus kitokios, nei esame įpratę. Mūsų toks amžius, visos šventės panašios. Ateina ir praeina. Gali būti ir taip, kad visi užsidarę sėdėsim. Jau pamažu perkam dovanas anūkams, bet šiais laikais jiems sunku įtikti. Nuperki žaislą, tik tuo momentu pasidžiaugia. Didelių sumų iš pensijos skirti negalime, o ir sunku suprasti, ko tie jauni žmonės norėtų dovanų. Gerai meras pasielgė, kad paprašė emigrantų negrįžti į Lietuvą. Juk galima šiuolaikinėmis technologijomis pasisveikinti, išsiųsti mažas dovanėles. Svarbu saugoti vieniems kitus. Mūsų sūnus gyvena Švedijoje, grįžti per šventes neplanuoja, pabendrausime telefonu.

Sigita ir Virginijus:

Sigita ir Virginijus


Mūsų šventės bus kaip įprasta. Ir švęsime, ir dovanomis keisimės. Niekas nepasikeis. Gal kažkam ir keisis tradicijos, bet mes jų nelaužysime. Lankysime gimines, nepaliksime vienų per šventes. Jau žiūrinėjamės dovanas. Nusprendėme skirti tiek pat pinigų kaip ir pernai. Gero pasiruošimo ir jums palinkėsime.

 

Juozas, atsisakė fotografuotis:
Namuose sėdėsiu. Labai saugausi. Jeigu kiekvieną dieną po tiek sergančiųjų, tai tie tikrieji skaičiai dar baisesni. Negali nesisaugoti. Pykstu ant tų, kurie užsienyje gyvena. Jei vėl masiškai važiuos į Lietuvą, bus dar blogiau. Turi uždaryti sienas prieš šventes. Jau pirmojo karantino gana, kai siuntė lėktuvus jiems parsivežti. Šitiek pinigų išleido. Tegul sėdi ten, kol visos ligos baigsis. Tai ir per šventes kiekvienas turim sėdėti savo namuose. Ne laikas linksmintis.

Kalbino Violeta Karaliūnaitė
Mortos Mikutytės nuotraukos

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą