fbpx

Penktadienio, balandžio 2-osios, „Tauragės kurjeryje“: kunigo tėvai per Velykas labiausiai norėtų apkabinti savo vaikus

Dalintis:

Du sūnus Vytautą ir Kęstutį į gyvenimą išleidę Zosė ir Antanas Balčiūnai prie šventinio Velykų stalo sės dviese. Tauragiškiai tikisi, kad karantinas neįkalins jų namuose visam ir bent jau į bažnyčią maldai nueiti galės. „Tik tikėjimas mus veda į priekį, suteikia jėgų ir išminties ne tik per šventes, bet ir kiekvieną dieną“, – „Tauragės kurjerio“ skaitytojams sako kunigo Kęstučio Balčiūno mama Zosė.

„Tokie laikai buvo. Vaikas lankė dabartinę Martyno Mažvydo progimnaziją ir savo pašaukimą reikėjo slėpti. Prisimenu, tyčiojosi, vaikai ant uniformos kryžius paišydavo, šantažuodavo. Žinodavo, kad einame į bažnyčią, sakydavo, kad esam antitarybiškai nusiteikę. Nelengva buvo“, – prisimins Zosė Balčiūnienė ir patikins gyvenanti viltimi, kad ir dabar gyvenimas netrukus palengvės.

Kaip Velykas pasitinka kunigo Kęstučio šeima, ko linki tauragiškiams ir ar tikrai kunigystė ateina tik iš pašaukimo, – skaitykite jau netrukus.

Prieššventiniame numeryje – ir daugiau išskirtinių istorijų, naujienų, kurių jums dar niekas nepapasakojo: ar jau aiškus naujas atliekų vežėjas Tauragėje; dėl ko Skaudvilės gimnazija susipyko su miestelio gyventojais; sužinosite, kodėl 25-metį švenčiančios kosmetikos parduotuvės „Mixcosmetics“ savininkė Danutė Šimkuvienė sako, kad verslą šiandien tik žaidžia, ir kokių vienetinių juvelyrinių dirbinių galite įsigyti naujojoje Jolantos Daukilienės studijoje; Skaudvilės parapijos klebonas Alvydas Bridikis, artėjant didžiajai pavasario šventei, papasakos apie savąjį pasirinkimo kelią – kaip karinėje tarnyboje Afganistane į veidą alsavo mirtis ir kaip vaikystės nepritekliai nepalaužė vilties ir tikėjimo. O pasiruošti Velykoms padės žavioji Žavinta ir jos mieli kepiniai – jau skaitydami pirštus apsilaižysite.

Visuomenės sveikatos centras jau žino, kodėl koronavirusu užsikrėtė paskiepyti Lauksargių globos namų darbuotojai; kitos sveikatos naujienos – ką daryti, jei jūs – senjoras ir dar nesulaukėte kvietimo skiepytis nuo COVID-19, kada bus skiepijami Tauragės abiturientai; atskleidime ir koks keistas radinys Tauragės rajone ant kojų sukėlė istorikus.

Apžvalgininkas Rimvydas Valatka sako, jog „Didysis penktadienis – lyg priminimas, kad blogis nugali kasdien, o gėris – tik iš principo“. Henrikas Vaitiekūnas šįkart irgi nelinksmas – kodėl, sužinosite tik perskaitę „Tauragės kurjerį“.

Ir ypatingas receptas – pasaulio virtuves užkariaujantys šokoladiniai vazonėliai.

Šviesių ir prasmingų švenčių jums linki „Tauragės kurjeris“. Primename, kad po Velykų laikraštis numeris jus pasieks balandžio 9 dieną.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą